Відбулося засідання науково-методичної ради Інституту

вкл. .

Logo21 вересня 2017 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради Інституту. Засідання розпочав голова ради, проректор з наукової роботи Сергій Михайлович Грицай, привітавши присутніх з початком нового навчального року та окресливши пріоритетні завдання роботи науково-методичної ради на поточний навчальний рік.

Першим на порядку денному розглянуто питання про реалізацію в Сумській області стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини. Заслухавши і обговоривши доповідь Захарченко Ірини Олексіївни, методиста з зарубіжної літератури та мов національних меншинств навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку КЗ СОІППО, науково-методична рада рекомендувала у ІІ півріччі 2017 року узагальнити інформацію й підготувати до друку методичні рекомендації «Організація навчально-виховного процесу в учнів ромської національності» та розробити протягом 2017-2018 навчального року серію заходів щодо специфіки роботи з учнями ромської національності.

У другому питанні з результатам експертизи авторських навчальних програм, науково-методичних видань та методичної продукції ознайомила Логвиненко Юлія Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент, відповідно до яких рекомендації до друку одноголосно отримали три науково-методичні розробки працівників інституту.

Трете питання порядку денного представила Кириченко Олена Миколаївна, завідувач науково-видавничим відділом, про участь 13 науково-педагогічних працівників Інституту в Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних науково-методичних заходах.

Голова науково-методичної ради Грицай С.М. звернув увагу присутніх на проведення цими днями (21-22 вересня 2017 року) у м. Черкаси очного туру IX Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій у якому беруть участь науково-педагогічні працівники Інституту та педагогічні працівники області й побажав учасникам перемоги у захисті робіт. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new