Укладено угоди про співпрацю

вкл. .

golovna resЗ метою розширення спектру партнерських стосунків в галузі освіти та наукових досліджень 8 червня 2017 року Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в особі ректора Нікітіна Юрія Олександровича уклав угоди про співпрацю та партнерство з Охтирською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради та Недригайлівською спеціалізованою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області щодо запровадження у навчально-виховний процес навчальних закладів інноваційних форм й методів роботи та проведення дослідно-експериментальної роботи відповідно за темами: «Теоретико-методичні засади розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в системі післядипломної педагогічної освіти», «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як умова всебічного розвитку учня та формування ключових компетентностей успішної особистості» та «Створення якісної освіти за рахунок сучасного науково-методичного забезпечення обґрунтованої системи компетентісно-зорієнтованого навчання».

У своєму виступі ректор КЗ СОІППО доктор історичних наук Ю.О. Нікітін відзначив, що угода підписується між Інститутом, який прагне створити умови для підготовки висококваліфікованих фахівців «нової формації», конкурентоспроможних у системі освіти та навчальними закладами, які гідно впроваджують сучасні педагогічні інновації у навчальний процес.

Подальша співпраця закладів-партнерів спрямована на удосконалення й розширення науково-педагогічних досліджень, модернізації навчально-виховного процесу, встановлення ділових контактів та підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Інститут надалі буде виступати надійними партнером навчальних закладів у реалізації наукових тем дослідження та концепції «Нова українська школа».

Проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної освіти та менеджменту Грицай С.М. та керівник центру компетентнісно-орієнтованої освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри професійної освіти та менеджменту КЗ СОІППО Харламенко В.Б. презентували закладам-партнерам наукову тему Інституту, (наказ МОН України від 24.04.2017 № 639), зазначивши що Інститут здійснюватиме упровадження інноваційних технологій та методик з метою розвитку особистісно-професійних компетентностей педагогів навчальних закладів.

Учасники зустрічі зауважили, що сьогодні школа потребує такого учителя, який здатний до реалізації науково-методичних досліджень, проектної, інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи.

Заклади-партнери здійснюватимуть спільну підготовку видавничої продукції з проблеми розвитку особистісно-професійної компетентності педагога, братимуть участь у спільних науково-практичних заходах та проводитимуть роботу з популяризації ідей інноваційних форм і методів роботи. Спільна робота сприятиме переосмисленню готовності та вмотивованості педагогів до підвищення рівня особистісно-професійної компетентності.

Окрім того, на нараді з колективом Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області обговорено питання діяльності опорних шкіл та запровадження в навчальний процес нових програм початкової освіти, бо заклад входить до четвірки закладів області, що здійснюють реалізацію оновлених навчальних програм початкової школи. Директор Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області Колоусова Н.І. ознайомила представників КЗ СОІППО з отриманими надбаннями школи у статусі опорного закладу, яка має у своєму складі 5 філій.

Керівник науково-дослідної лабораторії з організації роботи опорних шкіл, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології Вознюк А.В. поінформувала присутніх про стан розвитку опорних шкіл в Сумській області та співпрацю інституту з опорним закладом Недригайлівською спеціалізованою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new