Укладено угоду про співпрацю

вкл. .

golovna res31 травня 2017 року Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в особі ректора Нікітіна Юрія Олександровича та Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» в особі директора Пєсоцької Інеси Олександрівни уклали договір про співпрацю та партнерство щодо запровадження інноваційних форм і методів роботи, реалізації й проведення дослідно-експериментальної роботи за темами «Теоретико-методичні засади розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в системі післядипломної педагогічної освіти» та «Формування самостійного мислення учнів як ключової компетентності успішної особистості випускника гімназії».

На засіданні методичної ради педагогічних працівників КЗ СОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» проректор з наукової роботи КЗ СОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної освіти та менеджменту Грицай С.М. ознайомив присутніх з основними науковими напрацюваннями закладу та окреслив перспективи спільної наукової діяльності інституту та гімназії-інтернат. Сергій Михайлович зазначив, що сучасна освіта вимагає принципово нових наукових досліджень, обґрунтованого й послідовного запровадження сучасних науково-педагогічних технологій, ефективних підходів до організації наукової та інноваційної діяльності.

Кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри професійної освіти та менеджменту, керівник центру компетентнісно-орієнтованої освіти КЗ СОІППО Харламенко В.Б. презентувала учасникам засідання наукову тему Інституту, яку нещодавно затверджено на рівні МОН України (наказ МОН України від 24.04.2017 № 639), зазначивши що сучасній школі потрібен учитель, який міг би брати участь у спільних науково-методичних дослідженнях та заходах з питань проектної, інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи.

Директор гімназії-інтернат Пєсоцька І.О. підкреслила, що в рамках угоди вчителі закладу братимуть активну участь у розробці та реалізації спільних проектів, науково-практичних заходах та впроваджуватимуть результати дослідно-експериментальної роботи в практичну діяльність.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти сприятиме підвищенню кваліфікації педагогічних кадрів Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей», здійснюватиме упровадження і поширення інноваційних технологій та методик з метою розвитку особистісно-професійних компетентностей педагогів.

Заклади погодились здійснювати спільну підготовку видавничої продукції з проблеми розвитку особистісно-професійної компетентності педагога, брати участь у спільних науково-практичних заходах та проводити роботу з популяризації ідей інноваційних форм і методів роботи. Як результат вбачають, що спільна дослідно-експериментальна робота сприятиме переосмисленню готовності та вмотивованості педагогів до підвищення рівня особистісно-професійної компетентності.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new