Обласний семінар-практикум методистів, керівників методичних об’єднань учителів трудового навчання

вкл. .

на головну res23 травня 2017 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум з теми «Особливості організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах за оновленою програмою з трудового навчання для учнів 5-9 класів».

Участь у семінарі взяли 23 представники з: Білопільського, Буринського, Великописарівського, Глухівського, Конотопського, Лебединського, Липоводолинського, Недригайлівського, Охтирського, Сумського, Краснопільського, Путивльського, Роменського, Тростянецького, Кролевецького, Шосткинського районів і міст Глухів, Охтирка, Ромни, Конотоп, Лебедин, Шостка, Березівської та Недригайлівської сільських рад.

Мета заходу – ознайомлення з основними положеннями та структурою оновленої програми з трудового навчання 5-9 класів.

Завдання заходу – практичне засвоєння процесу побудови алгоритму роботи учителя зі складання календарно-тематичного планування за оновленою програмою з трудового навчання.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Удовиченко І.В. –проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, к.пед.н., доцент,

Під час проведення «круглого столу» було заслухано та обговорено виступ «Основні положення та структура оновленої навчальної програми з трудового навчання» Кореневої І.В. – методиста з трудового навчання Сумського ОІППО.

У творчій атмосфері пройшов майстер-клас з розробки календарно-тематичного планування, який провела Медвідь О.Ю. – учитель трудового навчання Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кролевецької районної ради.

За результатами роботи семінару учасники висловили (анонімно) власну думку щодо оновленої програми з трудового навчання та результатів семінару-практикуму.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new