Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 17-р оприлюднюємо графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників області

ХV обласний зліт учасників профілактичних програм

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи навчально-методичного центру психологічної служби Сумського ОІППО, 17-18 травня 2017 року на базі Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» проведено ХV обласний зліт учасників профілактичних програм щодо здорового способу життя.

Цього року зліт об’єднав учасників 3 програм: «Я – моє здоров’я – моє життя», «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя», «Дорослішай на здоров’я!». Учасниками зльоту стали тренери програм та учні загальноосвітніх шкіл області (усього 60 осіб).

Вітаючи учасників зльоту, т.в.о. директора Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Попова О.І., ректор Сумського ОІППО Нікітін Ю.О. зазначили, що сучасна молодь проходить тяжке випробування необмеженою свободою: пити чи не пити, палити чи не палити, починати сексуальне життя чи утриматися. Цей вибір існував завжди, але в умовах вільної пропаганди алкоголю, тютюну, поширення ВІЛ/СНІДу та наркоманії він стає вибором життя. Тому сьогодні так важливо мобілізувати всі можливості для допомоги молодій людині у свідомому самовизначенні.

Зліт відкрився виступом агітбригади «Імунітет» Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 − переможця міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Кращим тренерам вручено грамоти Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

Учасників зльоту також привітали: доцент кафедри дошкільної та шкільної освіти, керівник лабораторії з проблем здоров́яспрямованої діяльності в закладах освіти Сумського ОІППО Успенська В.М. та практичний психолог відділення «Клініка, дружня до молоді» КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Масалітова О.О.

Програма зльоту була насиченою та змістовною: у перший день, працюючи в групах, учасники мали змогу обмінятися досвідом щодо впровадження програм у своїх навчальних закладах, визначити власну роль у програмі. Під час квесту «Я – моє здоров’я – моє життя» тренери та підлітки, подорожуючи станціями, виконували завдання, відповідно до однієї зі складових здоров’я: інтелектуальне, соціальне, емоційне, фізичне, екологічне. По закінченню гри, діти та дорослі склали пазли та презентували свої наробки.

Другий день зльоту розпочався флешмобом «Я обираю здоров’я!», після чого учасники презентували свої проекти щодо популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді.

Про здобутки впровадження програм у районах та містах області учасники мали змогу ознайомитися на виставці «Рівний – рівному»: 15 років звершень».

Зліт проходив за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Рвний – рівному».

До відома. Сумська область першою в Україні запровадила проведення обласних зльотів за програмами. Досвід упровадження програм засвідчив, що вони є найбільш ефективним серед інших профілактичних програм. У 2016-2017 н.р. програми упроваджуються у 197 навчальних закладах області (171 – загальноосвітні, 26 – професійно-технічні та вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new