Авторський семінар-тренінг Баєр О.М. для педагогів дошкільної освіти області

вкл. .

на головну res11 травня 2017 року на базі Сумського дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) № 28 «Ювілейний» (завідувач ­– Солодовник О.О.), за модерації Ганжі Н.П., провідного спеціаліста Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та Міщенко Л.Б., методиста з дошкільного виховання навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбувся авторський семінар-тренінг Баєр О.М., завідувача кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти кандидата психологічних наук, доцента за темою «Соціо-ігрові прийоми формування соціальної компетентності дошкільників за освітньою лінією Базового компоненту дошкільної освіти «Дитина в соціумі», «Розвиток позитивного образу-Я дитини на основі казкотерапії».

Семінар урочисто відкрила Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

Привітали учасників семінару вихованці дошкільного закладу.

У семінарі взяли участь: Ковтун Є.Ф., Цимерман І.Л. – викладачі кафедри дошкільної та шкільної освіти Сумського ОІППО; Кондратенко Л.М., психолог навчально-методичного центру психологічної служби Сумського ОІППО; Феденко О.О., головного спеціаліста управління освіти і науки Сумської міської ради; Адаменко Г.І., методиста інформаційно- методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради.

Учасники заходу – спеціалісти управлінь (відділів) освіти, методисти дошкільної освіти районних, міських методичних кабінетів, завідувачі, вихователі-методисти, вихователі дошкільних навчальних закладів, практичні психологи, музичні керівники дошкільних навчальних закладів.

Усього в заході взяло участь 85 учасників.

У ході роботи учасники мали можливість теоретично ознайомитись з питаннями: «Моніторинг якості дошкільної освіти відповідно до нової редакції Базового компоненту в Україні: презентація та апробація діагностичного інструментарію», «Соціо-ігрові прийоми формування соціальної компетентності дошкільників за освітньою лінією БКДО «Дитина в соціумі», «Класифікатор ігор та ігрових вправ для розвитку соціальної компетентності дитини»; «Розвиток позитивного образу Я-дитини на основі казкотерапії», а також практично попрацювати з роздавальним матеріалом щодо апробації інструментарію з освітньої лінії БКДО «Дитина в соціумі», здійснити апробацію інструментарію та скласти аналітичний звіт, узяли участь в ігровому тренінгу з розвитку соціальної компетентності дитини.

У рамках програми перебування на Сумщині Баєр О.М. відвідала центр підтримки сімї Сумського державного університету «Студентський лелека», де мала можливість ознайомитись з досвідом роботи центру.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new