Аналітико-статистична інформація про результати проведеного моніторингового дослідження стану превентивної освіти з питань профілактики ризикованої поведінки учнів у 9-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Методичний порадник «Науково-дослідна діяльність у навчально-виховному процесі з біології, природознавства, екології»

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 19.04.2017 на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Роменської міської ради відбувся методичний порадник «Науково-дослідна діяльність у навчально-виховному процесі з біології, природознавства, екології», який провела Голубенко Т.С., методист з біології та екології Сумського ОІППО.

Мета заходу – надати методичні рекомендації щодо організації науково-дослідної діяльності учнів з підготовки проектів.

Відкрила обласний захід методист біології Сумського ОІППО Голубенко Т.С., яка й виступила з доповіддю «Науково-дослідна діяльність учнів у навчально-виховному процесі з біології, природознавства та екології, як засіб реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів», розповіла про особливості проведення постерної сесії Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Інформативною для вчителів також була можливість ознайомитись з методами та формами реалізації практичної складової програми з біології та екології.

У ході заходу, на якому були присутні 11 учителів біології м. Ромни на чолі із методистом методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради Науменко О.О., також Голубенко Т.С. були розглянуті питання: навчання учнів основам науково-дослідницької роботи (у тому числі польових досліджень) з біології у загальноосвітніх навчальних закладах; кабінет біології – творча лабораторія вчителя.

За результатами методичного порадника присутнім надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545