Методичний порадник «Науково-дослідна діяльність у навчально-виховному процесі з біології, природознавства, екології»

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 19.04.2017 на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Роменської міської ради відбувся методичний порадник «Науково-дослідна діяльність у навчально-виховному процесі з біології, природознавства, екології», який провела Голубенко Т.С., методист з біології та екології Сумського ОІППО.

Мета заходу – надати методичні рекомендації щодо організації науково-дослідної діяльності учнів з підготовки проектів.

Відкрила обласний захід методист біології Сумського ОІППО Голубенко Т.С., яка й виступила з доповіддю «Науково-дослідна діяльність учнів у навчально-виховному процесі з біології, природознавства та екології, як засіб реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів», розповіла про особливості проведення постерної сесії Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Інформативною для вчителів також була можливість ознайомитись з методами та формами реалізації практичної складової програми з біології та екології.

У ході заходу, на якому були присутні 11 учителів біології м. Ромни на чолі із методистом методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради Науменко О.О., також Голубенко Т.С. були розглянуті питання: навчання учнів основам науково-дослідницької роботи (у тому числі польових досліджень) з біології у загальноосвітніх навчальних закладах; кабінет біології – творча лабораторія вчителя.

За результатами методичного порадника присутнім надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new