Прес-анонс Всеукраїнського науково-методичного семінару «Реалізація потенціалу предметів художньо-естетичного циклу у формуванні компетентного випускника загальноосвітнього навчального закладу»

вкл. .

logoВідповідно до листа Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 27.03.2017 № 2.2-714 «Про проведення Всеукраїнського науково-методичного семінару» та планів роботи Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» на 2017 рік, на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 27-28 квітня 2017 року буде проведено Всеукраїнський науково-методичний семінар «Реалізація потенціалу предметів художньо-естетичного циклу у формуванні компетентного випускника загальноосвітнього навчального закладу».

До участі у семінарі запрошуються фахівці, які координують питання загальної художньо-естетичної освіти: завідувачі кабінетами (відділами, лабораторіями), старші викладачі, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти (у кількості – 1 від області).

Заїзд і реєстрація учасників семінару – 27 квітня 2017 року з 8.00 до 10.00 за адресою: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 5, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new