Виходимо на новий рівень професійної підготовки психологів

вкл. .

imagesЛіцензійна комісія Міністерства освіти і науки України прийняла рішення про видачу ліцензії на розширення провадження освітньої діяльності (започаткування нового рівня вищої освіти) Комунальному закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти - підготовку фахівців зі спеціальності 053 Психологія, спеціалізація «Практична психологія» на другому (магістерському) рівні з ліцензованим обсягом 50 осіб (протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 06.04.2017 р. № 47/1, наказ Міністерства освіти і науки України від 07.04.2017 р. № 70-л ).

Психологія – одна із актуальних і сучасних спеціальностей, яка швидко розвивається в Україні та світі. Практичні психологи надають якісну допомогу особам різного віку з відновлення, зміцнення  психічного здоров’я та якості життя.

Метою магістерської освітньої програми зі спеціальності 053 Психологія, спеціалізація «Практична психологія», розробленої проектною групою викладачів кафедри психології КЗ СОІППО є підготовка нового покоління висококваліфікованих психологів з сучасним інноваційним мисленням, систематизованими знаннями, передовими компетентностями, що забезпечуватимуть успішний психологічний супровід в системі надання соціально-психологічної допомоги населенню, в системі психологічних служб різних за структурою організацій, в закладах освіти всіх типів, в органах державної виконавчої влади, в підрозділах пенітенціарної служби Міністерства юстиції України.

Випускники отримують диплом державного зразка за кваліфікацією магістр з психології; практичний психолог. Зарахування на навчання відбуватиметься на основі дипломів бакалавра, магістра з різних напрямків підготовки.

Термін навчання: ­ 1,5 роки (денна форма), 2 роки (заочна форма). Навчання здійснюється за контрактною формою.

Вітаємо кафедру психології з започаткуванням другого (магістерського) рівня підготовки практичних психологів і бажаємо вдячних студентів-магістрів та конкурсу при наборі абітурієнтів на спеціальність 053 Психологія!!!

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Панченко С.М.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new