Лист СОІППО від 08.05.2018 No 485 Про нові підручники для 1 класу Нової української школи

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Наказ МОН №284 від 23.03.2018 Про затвердження Методичних рекомендацій щодо використання у 2018 році коштів освітньої субвенції для придбання засобів навчання та навчального обладнання для кабінетів української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 17-р оприлюднюємо графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників області

Вітаємо переможців VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Сумщини!

вкл. .

ShevchenkoВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.04.2017 № 529 «Про нагородження переможців VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

6 клас

Сергієнко Катерина Миколаївна (Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 м. Суми)

8 клас

Ісаєва Олена Миколаївна (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми)

9 клас

Іванченко Анастасія Романівна (Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради)

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

7 клас

Стефанишин Аліна Іванівна (Конотопська гімназія Конотопської міської ради)

8 клас

Міняйло Ксенія Романівна (Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради)

9 клас

Заїка Лілія Юріївна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької районної ради)

10 клас

Мацькович Софія Петрівна (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

5 клас

Хоменко Сніжана Олегівна (Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької районної ради)

8 клас

Калантаєнко Наталія Юріївна (Конотопська гімназія Конотопської міської ради)

9 клас

Бугера Катерина Богданівна (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми)

10 клас

Шеденко Зореслава Олексіївна (Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради)

11 клас

Заяц Катерина Валентинівна (Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради);

Карпенко Дар’я Олександрівна (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О.Бутка)

Бажаємо подальших успіхів!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new