Підготовка керівника до успішного управління опорною школою

вкл. .

golovna res16 березня 2017 року в рамках Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» було проведено круглий стіл «Підготовка керівника до управління опорною школою».

Організаторами даного заходу, у рамках співпраці, виступили Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Від Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти приймали активну участь у заході Сергій Михайлович Грицай, проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, Алла Вікторівна Вознюк, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології, завідувач науково-дослідною лабораторією з організації роботи опорних шкіл.

Метою заходу було обговорення сучасних форм навчання керівників опорних шкіл до управлінської діяльності, різних форм налагодження конструктивної взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу з об’єднаною територіальною громадою.

У рамках круглого столу Сергій Михайлович Грицай звернув увагу на важливості підписання угод між Інститутом післядипломної педагогічної освіти та об’єднаною територіальною громадою з метою надання освітніх послуг, методичної допомоги та науково-методичного супроводу навчально виховного процесу.

Під час заходу Алла Вікторівна Вознюк, як завідувач науково-дослідною лабораторією з організації роботи опорних шкіл, презентувала досвід Сумської області щодо підвищення рівня професійної компетентності директорів опорних шкіл та забезпечення успішного функціонування опорних шкіл в цілому за рахунок проведення ряду науково-практичних заходів відповідно трьох напрямів: удосконалення управлінської діяльності керівників місцевих органів управління освітою та директорів опорних шкіл; розвиток кадрового потенціалу в межах опорної школи; психологічний супровід навчально-виховного процесу.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new