Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Обласна творча група вчителів предмета «Захисту Вітчизни»

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 15 березня 2017 року на базі Сумського ОІППО відбулось третє засідання обласної творчої групи вчителів предмета «Захист Вітчизни» з теми «Мотивація навчальної діяльності учнів на уроках предмета «Захист Вітчизни» 10 клас».

Мета заходу – визначення пріоритетних напрямів роботи обласної творчої групи, з метою розробки різних варіантів мотиваційної діяльності учнів на уроках «Захисту Вітчизни» для активації їх діяльності.

У роботі засідання обласної творчої групи взяли участь 8 учителів предмета «Захист Вітчизни» з: Білопільського, Буринського, Краснопільського, Роменського, Тростянецького районів, мм. Суми, Охтирка, Лебедин.

Ознайомила з метою, завданнями та планом роботи обласної творчої групи Сукачова Н.М., методист з національно-патріотичної роботи та «Захисту Вітчизни» Сумського ОІППО, яка визначила пріоритетні напрями роботи обласної творчої групи щодо розробки різних варіантів мотиваційної діяльності учнів на уроках «Захисту Вітчизни».

З особливостями діяльності вчителя предмета «Захист Вітчизни», у процесі формування мотивації навчальної діяльності учнів загальноосвітнього навчального закладу, ознайомила Кожем’якіна І.В., старший викладач кафедри професійної освіти та менеджменту Сумського ОІППО.

Психолого-педагогічні аспекти мотивації старшокласників у навчально-виховному процесі висвітлили Сидоренко І.В., старший викладач кафедри психології Сумського ОІППО.

Члени обласної творчої групи отримали методичні рекомендації з теми створення мотивації навчальної діяльності учнів на уроках «Захисту Вітчизни».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new