Аналітико-статистична інформація про результати проведеного моніторингового дослідження стану превентивної освіти з питань профілактики ризикованої поведінки учнів у 9-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Обласна творча група учителів з біології

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 15.03.2017 на базі Сумського ОІППО відбулось перше засідання обласної творчої групи вчителів біології та екології за темою «Науково-дослідна робота з біології та екології».

Голубенко Т.С., методист біології, екології, природознавства та основ здоров’я Сумського ОІППО ознайомила присутніх з метою, завданнями, планом роботи обласної творчої групи та провела анкетування вчителів-учасників. У ході засідання було розглянуто питання запровадження дослідницьких методів у навчально-виховний процес з біології та екології, як засіб реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів.

На заході був присутній Панченко С.М. (науковий консультант групи), старший науковий співробітник Деснянсько-Старогутського національного парку,к.біол.н., доцент, який виступив з довіддю «Організація учнівської дослідницької роботи з біології, залучення громадськості до спостереження за станом довкілля на базі природо-заповідних установ».

До складу обласної творчої групи (9 осіб) входять учителі загальноосвітніх навчальних закладів: Білопільського, Конотопського, Кролевецького, Лебединського, Недригайлівського, Путивльського районів і міст Суми та Конотоп.

У кінці засідання були визначені пріоритетні напрями роботи над проблемою «Науково-дослідна робота з біології та екології» та завдання до ІІ засідання, надано методичні рекомендації.

1 res

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545