Обласна творча група учителів з біології

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 15.03.2017 на базі Сумського ОІППО відбулось перше засідання обласної творчої групи вчителів біології та екології за темою «Науково-дослідна робота з біології та екології».

Голубенко Т.С., методист біології, екології, природознавства та основ здоров’я Сумського ОІППО ознайомила присутніх з метою, завданнями, планом роботи обласної творчої групи та провела анкетування вчителів-учасників. У ході засідання було розглянуто питання запровадження дослідницьких методів у навчально-виховний процес з біології та екології, як засіб реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів.

На заході був присутній Панченко С.М. (науковий консультант групи), старший науковий співробітник Деснянсько-Старогутського національного парку,к.біол.н., доцент, який виступив з довіддю «Організація учнівської дослідницької роботи з біології, залучення громадськості до спостереження за станом довкілля на базі природо-заповідних установ».

До складу обласної творчої групи (9 осіб) входять учителі загальноосвітніх навчальних закладів: Білопільського, Конотопського, Кролевецького, Лебединського, Недригайлівського, Путивльського районів і міст Суми та Конотоп.

У кінці засідання були визначені пріоритетні напрями роботи над проблемою «Науково-дослідна робота з біології та екології» та завдання до ІІ засідання, надано методичні рекомендації.

1 res

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new