Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

вкл. .

LogoОголошується конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та укладення з ним трудового договору (контракту)

 

Вимоги до претендента:

Кандидат на посадудоцента повинен мати науковий ступінь доктора (кандидата) наук або вчене звання професора (доцента), стаж науково-педагогічної роботи не менше 3 років.

Кандидат на посаду старшого викладача повинен мати повну вищу освіту (магістр, спеціаліст), стаж наукової, науково-педагогічної роботи не менше 2 років.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

Претенденти на посаду науково-педагогічного працівника подають до відділу правової, кадрової та організаційної роботи інституту такі матеріали:

- претенденти, які працюють в інституті, подають: заяву про участь у конкурсі (пишеться власноруч); список наукових та навчально-методичних праць;

- претенденти, які не працюють в інституті, подають: заяву про участь у конкурсі (пишеться власноруч); особовий листок з обліку кадрів дійсного або попереднього місця роботи; копії дипломів про повну вищу освіту та науковий ступінь, атестатів доцента, старшого наукового співробітника, професора; оригінали всіх документів, необхідних для перевірки матеріалів, що надані до відділу правової, кадрової та організаційної роботи претендентом на посаду; автобіографію; характеристику з останнього або дійсного місця роботи; матеріали про підвищення кваліфікації або стажування протягом останніх 5 років; список наукових та навчально-методичних праць.

У випадку відсутності одного із документів, подання якого є обов’язковим, претенденту відмовляється у реєстрації заяви на участь у конкурсі. Після закінчення встановлених умовами конкурсу строків подачі документів, заяви на участь у конкурсі не приймаються.

При прийнятті заяви та документів претендента повинні ознайомити з Порядком проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та укладення з ними трудових договорів (контрактів), посадовими інструкціями до відповідної посади, про що претендент розписується на заяві про участь у конкурсі.

Термін прийому документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в засобах масової інформації (з 16.03.2017 року).

Кінцевий термін подання документів – 18 квітня 2017 року включно.

Документи приймаються за адресою: м. Суми, вул. Римського–Корсакова, 5, КЗ СОІППО, відділ правової, кадрової та організаційної роботи інституту.

Телефон для довідок: 33-40-67

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new