ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Інформація про результати проведеного моніторингового дослідження реалізації компетентнісного підходу в процесі викладання географії в загальноосвітніх навчальних закладах

Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році

Про результати обласного дослідження проблеми насильства та жорстокості в учнівському середовищі

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Вебінар з фізики

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2017 рік, 10.01.2017 відбувся інформаційно-методичний вебінар з фізики «Підсумки моніторингу якості знань учнів 11-х класів з фізики. Завдання щодо підготовки до ЗНО-2017», який переглянуло в режимі он-лайн 246 осіб.

Борисенко О.Ф., в.о. завідувача відділу, ознайомила учасників з планом роботи семінару та розповіла про загальні підсумки моніторингу якості знань учнів 11-х класів з фізики.

Браткова Г.М., методист навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та ЗНО, обласний координатор дослідження, висвітлила особливості організації моніторингу.

Карпуша В.М., методист з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, проаналізувала результати виконання моніторингової роботи та окреслила завдання вчителям фізики щодо підготовки учнів до ЗНО 2017 року.

У вебінарі також взяв участь методист науково-методичного відділу Харківського регіонального центру якості освіти, к.фіз-матем. наук Гельфгат І.М., який у відеоролику відповів на запитання вчителів фізики Сумської області.

За підсумками вебінару були надані рекомендації вчителям фізики щодо підготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545