Нарада з питань взаємодії опорних шкіл та вищих навчальних закладів

вкл. .

Logo28 грудня 2016 року в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації було проведено нараду з питань взаємодії опорних шкіл та вищих навчальних закладів.

Захід відбувся за головування заступника голови Сумської ОДА Подопригори М.А. та директора Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Попової О.І. Серед присутніх – ректори вищих навчальних закладів області, представники Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, начальники відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій, директори загальноосвітніх навчальних закладів що визначені опорними школами.

Питання на розгляді – нагальна допомога вищих навчальних закладів області, інституту післядипломної педагогічної освіти у створенні опорних шкіл та підвищення ефективності функціонування освітніх округів.

Звітуючи про кроки, що вже зроблені, Нікітін Ю.О., ректор Сумського ОІППО наголосив на тому, що в системі післядипломної педагогічної освіти області надається різнопланова допомога як адміністрації так і усім причетним до створення освітніх округів. Так, запроваджено проблемно-тематичні курси за проблемою «Психолого-організаційні аспекти управління педагогічними працівниками в освітніх округах»; працівниками навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО здійснено консультування адміністрації та вчителів опорної Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІступенів Білопільської районної ради. У березні 2016 року була створена науково-дослідна лабораторії з організації роботи опорних шкіл, керівником якої призначено Вознюк А.В., кандидата психологічних наук, доцента. Лабораторією ініційовано проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Професійне вдосконалення керівників опорних шкіл в умовах децентралізації освіти» (1-2 грудня 2016 року).

Щодо планів на 2017 рік Юрій Олександрович відзначив, що Сумським ОІППО (до травня) заплановано проведення низки семінарів за трьома напрямами: удосконалення управлінської діяльності керівників місцевих органів управління освітою та директорів опорних шкіл, розвитку кадрового потенціалу в межах опорної школи та психологічного супроводу навчально-виховного процесу. Окрім того заходи міжрегіонального формату: науково-практичний семінар з Івано-Франківським ОІППО, науково-практична конференція в рамках Міжнародного освітнього форуму та круглий стіл в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з Дніпропетровським ОІППО.

За результатами наради учасниками прийняте рішення про доцільність взаємодії усіх суб’єктів освітніх округів, опорних шкіл та вищих навчальних закладів, що сприятиме поліпшенню якості освітніх послуг, що і є основною метою успішного функціонування опорних шкіл.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new