Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Вітаємо переможців конкурсу!

вкл. .

logoВітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їх учителів-наставників!


11 клас

Карпенко Даря Олександрівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10

імені О.А. Бутка м. Суми

Учитель – Рогова Наталія Володимирівна

Мусієнко Владислав Андрійович

Воронізька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів імені П.О. Куліша Шосткинської районної ради

Учитель – Воробей Тетяна Миколаївна

Ткаченко Олена Миколаївна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Литвиненко Ольга Іванівна

10 клас

Мацькович Софія Петрівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

імені Максима Савченка Сумської міської ради

Учитель – Назаренко Людмила Григорівна

Шеденко Зореслава Олексіївна

Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради

Учитель – Шеденко Ніна Володимирівна

Марченко Валерія Андріївна

Великочернеччинська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Беспала Вікторія Іванівна

9 клас

Півень Владислав Сергійович

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
м. Суми

Учитель – Охріменко Наталія Вікторівна

Іванченко Анастасія Романівна

Великочернеччинська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

Жук Катерина Олександрівна

Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради

Учитель – Моторна Ольга Михайлівна

8 клас

Обельчак Олександра Сергіївна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25
м. Суми

Учитель – Гаврилко Валентина Петрівна

Міняйло Ксенія

Романівна

Великочернеччинська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Литвиненко Ольга Іванівна

Майстренко Дар’я Олексіївна

Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Тростянецької районної ради

Учитель – Пустовіт Тетяна Василівна

7 клас

Коваленко Вікторія Олександрівна

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

м. Суми

Учитель – Павленко Тетяна Михайлівна

Стефанишин Аліна Іванівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

Троша Дар’я

Сергіївна

Баницький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Глухівської районної ради

Учитель – Мисько Олена Михайлівна

6 клас

Новик Єгор

Романович

Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради

Учитель – Дубровна Тетяна Іванівна

Бова Валерія

Сергіївна

Великочернеччинська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Кисленко Юлія Семенівна

Ляпощенко Антон Олександрович

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9
м. Суми

Учитель – Горбатенко Наталія Олександрівна

5 клас

Чернецький Роман Олександрович

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29

м. Суми

Учитель – Яценко Ірина Леонідівна

Васіна Анастасія Михайлівна

Грунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

імені А.М. Діхтяренко Охтирської районної ради

Учитель – Лавриненко Валентина Яківна

Ткаченко Тетяна

Андріївна

Шосткинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 5 Шосткинської міської ради

Учитель – Доля Зінаїда Борисівна

4 клас 

Лошак Аліна

Едуардівна

Дубов’язівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад Конотопської районної ради

Учитель – Колесник Лариса Миколаївна

Тетюра Поліна

Сергіївна

Ямпільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 1 Ямпільської районної ради

Учитель – Плескач Марія Михайлівна

Нікольська Маріанна

Олегівна

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради

Учитель – Полякова Олена Сергіївна

3 клас 

Мороз Софія Олександрівна

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф.Йоффе Роменської міської ради

Учитель – МоскаленкоВалентина Борисівна

Ковтун Анастасія Олегівна

Шосткинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №8 Шосткинської міської ради

Учитель – Барановська Неля Анатоліївна

Дрозд Єлизавета

Андріївна

Кролевецької загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької районної ради

Учитель – БєлоусоваНадія Оксентівна

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new