ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Інформація про результати проведеного моніторингового дослідження реалізації компетентнісного підходу в процесі викладання географії в загальноосвітніх навчальних закладах

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Вітаємо переможців обласного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

вкл. .

logoВідповідно до протоколів обласного журі конкурсу переможцями визнано таких учнів:

 

11 клас

1.

Заяц Катерина Валентинівна

Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради

Учитель – Поправко Наталія Миколаївна

2.

Моісєєнко Віталіна Михайлівна

Охтирська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради

Учитель – Гребенюк Вікторія Григорівна

3.

Карпенко Даря Олександрівна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 10 імені О. Бутка м. Суми

Учитель – Рогова Наталія Володимирівна

10 клас

1.

Гапєєва Владислава Олегівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

2.

Мацькович Софія Петрівна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми

Учитель – Назаренко Людмила Григорівна

3.

Шеденко Зореслава Олексіївна

Берестівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Липоводолинської

районної ради

Учитель – Шеденко Ніна Володимирівна

9 клас

1.

Іванченко Анастасія Романівна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

2.

Заїка Лілія

Юріївна

Кролевецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької районної ради

Учитель – Марченко Світлана Анатоліївна

3.

Бугера Катерина Богданівна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми

Учитель – Слабко Тетяна Анатоліївна

8 клас

1.

Ісаєва Олена Миколаївна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Власенко Ольга Сергіївна

2.

Міняйло Ксенія Романівна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Литвиненко Ольга Іванівна

3.

Калантаєнко Наталія Юріївна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Хижняк Інна Михайлівна

7 клас

1.

Стефанишин Аліна Іванівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

2.

Обозна Софія Олегівна

Верхньосироватська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Шепеленко Алла Миколаївна

3.

Супрун Марина Максимівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

Учитель – Давиденко Віта Миколаївна

6 клас

1.

Сергієнко Катерина Миколаївна

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
№ 21 м. Суми

Учитель – Охріменко Наталія Вікторівна

2.

Рябикіна Дарина Сергіївна

Шосткинська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради

Учитель – Вареник Олександра Петрівна

3.

Осьмаков Гліб Олександрович

Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Березівської сільської ради

Учитель – Мамай Олена Миколаївна

5 клас

1.

Хоменко Сніжана Олегівна

Тростянецька спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької районної ради

Учитель – Хоменко Людмила Олександрівна

2.

Бердіна Валерія Сергіївна

Ямненська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів імені І.О. Мусієнка Великописарівської районної ради

Учитель – Іншина Тамара Володимирівна

3.

Гуцуляк Ніна Ростиславівна

Шалигинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради

Учитель – Полятикіна Ольга Анатоліївна

Висловлюємо вдячність учителям-наставникам юних письменників! Бажаємо учасникам упевненої перемоги на ІV етапі конкурсу!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545