Методичний порадник «ЗНО з англійської мови: специфіка проведення»

вкл. .

DSC06954 resНа виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 10.11.2016, 15 грудня 2016 року методистом з іноземних мов Сумського ОІППО Клюніною Н.В. на базі Шосткинського районного методичного кабінету проведено виїзне заняття з учителями англійської мови Шосткинського району.

Касьяненко С.В., в.о. завідувача методичним кабінетом відділу освіти Шосткинської райдержадміністрації, наголосила на важливості підготовки випускників навчальних закладів до успішної участі в ЗНО.

Учасники методичного заходу, під керівництвом Клюніної Н.В. ознайомились з підсумками ЗНО 2016 з англійської мови в контексті найближчої перспективи; проаналізували тестові завдання 2016 року; одержали методичні рекомендації щодо роботи з тестовими завданнями частини «Читання», «Використання мови» та «Письма».

Присутні були ознайомлені з можливістю використання сучасних навчально-методичних посібників, де висвітлюються загальні стратегії виконання тестів та детальні практичні поради щодо конкретної тактики, спрямованої на успішне виконання завдань у форматі ЗНО з англійської мови.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new