Підготовка до ЗНО

вкл. .

на головну resВідповідно до Рішення колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 10.11.2016, з метою проведення методичного порадника «Підготовка та проведення ЗНО у 2017 році з історії», 14.12.2016 Третьяковою О.В., методистом з історії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, здійснено виїзд до Шосткинського району.

У ході роботи з вчителями історії (11 осіб) було опрацьовано зміни, які відбулись у програмі зовнішнього незалежного оцінювання та сертифікаційній роботі з історії України.

Третьякова О.В., методист з історії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу вчителів на: переліку пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, які є невід’ємною складовою програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України; формах і видах завдань державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання; пізнавальних завданнях, які формують хронологічні, картографічні вміння й навички учнів.

З учителями опрацьовано приклади тестових завдань державної підсумкової атестації з історії України у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Рекомендовано вчителям історії, шляхом самоосвіти, удосконалювати методику викладання предмета, урізноманітнювати форми тестових завдань, з метою якісної підготовки учнів до ДПА та ЗНО, приділяти увагу індивідуальній роботі з учнями, використовувати спосіб запам’ятовування – мнемотехніку, постійно готувати учнів до ДПА/ЗНО.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new