Обласний семінар «Громадянська освіти як чинник розвитку громадянського суспільства»

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 2016 року, 16.11.2016 на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради, відбувся обласний семінар для вчителів історії «Громадянська освіти як чинник розвитку громадянського суспільства».

У семінарі взяли участь учителі історії загальноосвітніх навчальних закладів у кількості 17 осіб.

З вітальним словом до присутніх звернулися: Тронь А.В., начальник відділу освіти Охтирської міської ради; Третьякова О.В., методист з історії та правознавства навально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Ситнік Т.М., директор Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради.

У ході роботи семінару Третьяковою О.В. було акцентовано увагу вчителів історії, на актуальних завданнях громадянської освіти в загальноосвітніх навчальних закладах, створенні умов для формування людини-громадянина, для якої демократичне громадянське суспільство є осередком розкриття її творчих можливостей, задоволення особистих і суспільних інтересів. Система громадянської освіти має на меті підготувати молодь до активної участі в житті демократичного суспільства та формування її громадянської компетентності.

Учителями Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради (Колодяжною Л.А, Тимченко Н.О., Скорик Л.П., Вашевою Г.А, Мансуровою І.В., Стреленко Ю.О.) проведено майстер-класи щодо використання елементів громадянської освіти на уроках суспільних дисциплін.

По закінченню обласного семінару вчителі отримали методичні рекомендації щодо викладання курсів громадянської освіти в загальноосвітніх навчальних закладах.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new