Авторська творча майстерня

вкл. .

на головну resЗа сприянням Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради, 4 листопада 2016 року в актовій залі Сумського ОІППО відбулась авторська творча майстерня Гісема Олександра Володимировича, методиста Міжнародної української школи при Міністерстві освіти і науки України, кандидата історичних наук.

На заході були присутні Нікітін Ю.О. ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор історичних наук, доцент; Удовиченко І.В. проректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент; Третьякова О.В. методист з історії та правознавства навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Нікітіна І.П. методист з історії інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради; учителі загальноосвітніх навчальних закладів м. Сум та області у загальній кількості 48 осіб.

Автор підручників з історії України та всесвітньої історії Гісем О.В., працюючи з учителями історії, обговорив сучасні проблеми викладання шкільного предмета та програму зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Увагу вчителів було зосереджено на системі тестових завдань з історії України, яка охоплює поняття, персоналії, пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва. Учителям історії було презентовано інтегрований посібник, який поєднує теоретичні відомості з історії України від найдавніших часів до наших днів, систему тестових завдань (практичні вправи) для використання в роботі з учнями.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new