Обласний постійнодіючий семінар-тренінг

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2016 рік, 18 жовтня 2016 року на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбувся обласний постійнодіючий семінар-тренінг «Окремі методи розв’язування завдань Всеукраїнської олімпіади з астрономії як засіб підвищення фахового рівня вчителя».

Мета заходу – ознайомити вчителів астрономії з окремими методами розв’язування задач Всеукраїнської олімпіади з астрономії.

На заході були присутні представники Білопільського, Буринського, Великописарівського, Липоводолинського, Недригайлівського, Сумського, Тростянецького районів та міст Конотоп, Лебедин, Охтирка, Ромни, Шостка, Суми, у загальній кількості 26 осіб.

Відкрила обласний семінар Карпуша В.М., методист з фізики та астрономії Сумського ОІППО, яка ознайомила присутніх з класифікацією задач, які можна використовувати, готуючи обдарованих учнів до участі в олімпіаді з астрономії.

На семінарі виступили вчителі астрономії, які поділилися досвідом розв’язування задач до допомогою окремих методів:

Тищенко В.О. (учитель фізики Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Роменської міської ради) – визначання часу;

Шевченко І.О. (учитель фізики Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 м. Суми) розрахунок рівняння часу;

Арнаутова О.В. (учитель фізики Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької районної ради) – застосування закону всесвітнього тяжіння в задачі двох тіл;

Папенко М.М. (учитель фізики Конотопської гімназії Конотопської міської ради) – використання формули Погсона.

Старший викладач кафедри фізики та методики навчання фізики СумДПУ ім. А.С.Макаренка, кандидат педагогічних наук Пасько О.О. розповіла про методику розв’язування олімпіадних задач з теми «Ефект Доплера».

По завершенню семінару учасники отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new