Методичні аспекти проведення всеукраїнської учніської олімпіади з біології

вкл. .

на головну res17 жовтня 2016 року, відповідно до плану роботи Сумського ОІППО, на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар-нарада районних (міських) методистів, керівників методичних об’єднань з біології за темою «Методичні аспекти проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології».

Мета семінару: проаналізувати результати участі школярів Сумської області у ІІІ та ІVетапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології, надати методичні рекомендації щодо організації, проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології.

У роботі семінару-наради взяв участь 21 педагог (завідуючі методичними кабінетами; методисти біології, екології; керівники методичних об’єднань учителів біології та екології).

Відкрила роботу семінару проректор з науково-педагогічної та методичної роботи КЗ Сумський ОІППО, к.пед.н., доцент Удовиченко І.В., виступивши з доповіддю «Всеукраїнські учнівські олімпіади 2015-2016 навчального року: у цифрах і коментарях».

У ході семінару піднімались актуальні питання, які стосувались специфіки організації та проведення олімпіади з біології та екології:

  • «Аналіз участі школярів Сумської області у ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології у 2015-2016 н.р. Методичні рекомендації та завдання з підготовки школярів до участі в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології у 2016-2017 навчальному році» (Голубенко Т.С., методист з біології, екології, природознавства та основ здоров'я КЗ СОІППО);

  • «Особливості проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології» (Успенська В.М., доцент кафедри методики дошкільної та шкільної освіти КЗ СОІППО, к.пед.н.);

  • «Науково-дослідна діяльність учнів та підготовка проектів» (Панченко С.М., старший науковий співробітник Деснянсько-Старогутського національного парку, доцент, к.біол.н., член журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології);

  • «Система успішної підготовки учнів до олімпіад з біології та екології» (Говорун О. В., доцент кафедри зоології Сумського державного педагогічного університету ім.  А.С.Макаренка, к.біол.н., член журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології).

Під час підбиття підсумків семінару-наради учасники отримали методичні рекомендації.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new