Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «Play Away Play Everywhere – Грай в гостях, грай всюди»

вкл. .

на головну res7 жовтня 2016 року на базі футбольного центру «Барса» для дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, дітей учасників АТО, дітей-сиріт, які мають здібності до футболу, вперше пройшов футбольний соціальний дитячий фестиваль «Грай в гостях, грай всюди». У роботі фестивалю взяла участь Гавриленко С.О., методист навчально-методичного центру психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Проект соціальної відповідальності «PlayAwayPlayEverywhere – Грай в гостях, грай всюди», що реалізується Дитячим фондом УЄФА, Федерацією футболу України, спрямовано на соціальну інтеграцію дітей-переселенців через футбол, заохочення дітей до здорового способу життя та заняття спортом, залучення громадськості та місцевих громад до спільної допомоги та вирішення проблем дітей-переселенців.

Спортивне дійство відбулось на центральному стадіоні, поле якого було поділено на 12 секторів. Кількагодинне дійство перетворилося для 108 дітей у віці від 6 до 15 років на величезний майстер-клас, у якому майстерність дітворі демонстрували тренери-волонтери.

За допомогою працівників психологічної служби, дітям було подаровано позитивні емоції, що сприяли формуванню командного духу, дружніх стосунків, активної взаємодії всіх учасників фестивалю. Отримано унікальний досвід психологічної роботи з дітьми у новому форматі – спортивного свята.

Захід завершився врученням кожному учаснику спортивної атрибутики тазапрошенням на спортивні турніри, екскурсії до футбольних музеїв, автограф-сесії з відомими футболістами, які зможуть своїм прикладом мотивувати дітей та заохотити до занять спортом.

Радісні обличчя дітей – чудове свідчення того, що такі заходи здатні об’єднати наше суспільство, незалежно від того звідки ми родом – з Донецька, Львова, Києва, Луганська…

IMG 20161007 103204 res

IMG 20161007 112524 res

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new