Участь у семінарі «Хмарні сервіси в освіті як чинник розвитку змішаного навчання»

вкл. .

Screenshot 2016-10-06 15-36-43Досвід інноваційної діяльності педагогів нашого міста з використання хмарних сервісів був представлений на Всеукраїнському науково – практичному семінарі «Хмарні сервіси в освіті як чинник розвитку змішаного навчання», який відбувався 03 – 04 жовтня 2016 року на базі навчальних закладів міста у рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті». Понад 60 вчителів, директорів шкіл та їх заступників з різних областей України зібралися у м. Шостка.

http://shostka-osvita.edukit.sumy.ua/news/id/173

Цей захід спрямовано на реалізацію Рішення Колегії МОН України від 31.03.2016 року № 3/1-19 п.5 "Про стан запровадження проекту всеукраїнського рівня "Хмарні сервіси в освіті". Жука М.В. було офіційно запрошено як спікера до участі в семінарі С. Литвиновою (керівник проекту «Хмарні сервіси в освіті») та Р. Рудюком (директор програми «Партнерство в навчанні» компанії Майкрософт.

З он-лайн доповіддю М. Жука «Хмари, змішане навчання, on-line Edu Workshop» можна ознайомитись за адресою https://www.youtube.com/watch?v=zBJsUjX84UE

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new