Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Специфіка роботи з дітьми з аутичними розладами

вкл. .

 головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2016 рік, 26 квітня 2016 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з інклюзивною формою навчання та завідувачів психолого-медико-педагогічних консультацій, за темою «Специфіка роботи з дітьми з аутичними розладами».

Мета семінару – підвищення професійної компетентності педагогів щодо навчання та виховання дітей з розладами спектра аутизму.

У семінарі взяв участь 41 педагог, серед яких 12 – завідувачі психолого-медико-педагогічних консультацій.

Семінар складався з теоретичної та практичної частини. У першій (теоретичній) частині були заслухані доповіді: Прядко Л.О., к.пед.н., доцента кафедри професійної освіти та менеджменту Сумського ОІППО; Штанько І.О., завідувача Сумською районною психолого-медико-педагогічною консультацією; Калюжної Н.О., методиста з інклюзивного навчання Сумського ОІППО, Борцової М.В., старшого викладача кафедри психології Сумського ОІППО. Окрім того, усім учасникам заходу було запропоновано перегляд фрагментів фільму «Темпл Грандін» про життя відомої американської аутистки, яка, не зважаючи на діаноз, досягла результатів у житті, ставши доктором філософії, професором, автором книги «Переклад з мови тварин».

Другу (практичну) частину семінару складав виступ Марухиної І.В., завідувача навчально-методичного центру психологічної служби Сумського ОІППО з темою «Організація корекційної роботи з дітьми, які мають розлади спектра аутизму в умовах загальноосвітнього навчального закладу».

Учасники обласного заходу мали можливість ознайомитись з тематичною науково-методичною літературою.

На допомогу вчителям та завідувачам психолого-медико-педагогічних консультацій було надано електронну версію матеріалів, використаних на семінарі та методичні рекомендації.

Матеріали та презентації семінару

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new