Аналітико-статистична інформація про результати проведеного моніторингового дослідження стану превентивної освіти з питань профілактики ризикованої поведінки учнів у 9-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Всеукраїнський навчальний семінар «Диференційна діагностика важких мовленнєвих порушень у дітей раннього та дошкільного віку»

вкл. .

IMG 20160408 1345048 квітня 2016 року в м. Київ відбувся Всеукраїнський навчальний семінар «Диференційна діагностика важких мовленнєвих порушень у дітей раннього та дошкільного віку», за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики», у якому взяла участь методист з інклюзивного навчання Сумського ОІППО Калюжна Н.О.

Мета семінару – підвищення професійної компетентності учасників заходу з питань навчання та виховання дітей раннього та дошкільного віку з важкими мовленнєвими порушеннями.

Учасниками семінару стали 60 представників з різних областей України, серед яких переважали логопеди.

Відповідно до програми семінару виступили: Вознюк Л.М., логопед, олігофренопедагог вищої категорії, голова правління Волинської обласної дитячої громадської організації «Центр розвитку дитини» (м. Луцьк), з доповіддю «Інформаційно-просвітницька діяльність через призму авторських практичних посібників»; Герега С.О., логопед Українського медичного центру реабілітації матері і дитини (м. Одеса), з темою «Формування вимовних навичок у дітей з низькою мовною активністю»; Луцько К.В., доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ), кандидат педагогічних наук, з темою «Розвиток акустичної складової мовлення та її проекція на попередження та подолання мовленнєвих порушень у дітей раннього та дошкільного віку».

Після закінчення заходу всі учасники отримали сертифікати учасника.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545