Наказ ДОН СОДА від 10.02.2020 №71-ОД Про підсумки фінального етапу  другого  (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №12-ОД  Про підсумки відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №13-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 02.12.2019 № 775-ОД «Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 18.12.2019 №801-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році 

Наказ ДОН СОДА від 02.12.2019 №775-ОД Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

«Пізнай смак рідного слова!»

вкл. .

на головну result9 листопада в День української мови та писемності методисти інституту долучилися до свята віри в силу слова та його позитивної енергетики своєрідним флешмобом та майстер-класом.

Відкрила захід Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної роботи Сумського ОІППО чудовими словами А.Бортняка: «Мов поганих не існує в світі, Є лише погані язики!»

Уже 15 рік поспіль українці пишуть Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Методисти СОІППО теж написали диктант під керівництвом Шерстюк Л.М., методиста української мови та літератури.

Методист трудового навчання Коренева І.В. розпочала майстер-клас із розповіді про важливість дотримання основних канонів українського костюма. Адже, кожен елемент оздоблення несе в собі певний інформаційний код. Згадала Ірина Василівна про вікову градацію українського одягу, його здатність засвідчувати соціальний, сімейний стан та регіональні відмінності. Під час майстер-класу «Ім'я в українській вишиванці» усі 20 учасників з числа методистів інституту вишивали власне закодоване у геометричному орнаменті ім'я, використовуючи техніку вишивки косий хрестик. У другому майстер-класі – «Виготовлення квітки» використали різні техніки (канзаши, термообробка).

Завершилась робота флешмобом з уквітчення слова МОВА створеними власноруч квітами.

Учасники дійства одноголосно погодились із тим, що не лише естетична насолода від витворів, а й глибокий сакральний сенс, усвідомлення значимості навіть найменшого хрестика на вишиванці – це все здобутки такого чудового святкового дійства. Підсилила ефект атмосфера гордості від успішного написання диктанту.

Сумісна робота допомогла кожному відчути і пережити почуття єднання думок, помислів і сподівань: ми – єдині, ми – патріоти, ми – носії українського слова! 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new