Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Організація та проведення моніторингових досліджень державного та регіонального рівнів

вкл. .

на головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2015 рік, 30 вересня 2015 року на базі Сумського ОІППО відбулась організаційно-методична нарада «Організація та проведення моніторингових досліджень державного та регіонального рівнів».

Метою заходу було висвітлення та обговорення питань щодо науково-методичних і практичних аспектів моніторингу якості освіти в області: розширення та поглиблення знань відповідальних за проведення моніторингових досліджень у районах (містах) області з питань технології проведення моніторингових досліджень; ознайомлення учасників наради з результатами досліджень державного рівня, що були реалізовані у 2014-2015 навчальному році, регіональних моніторингових досліджень та перспективними напрямами діяльності відділу моніторингу якості освіти.

На заході були присутні представники Білопільського, Буринського, Великописарівського, Глухівського, Краснопільського, Кролевецького. Липоводолинського, Недригайлівського, Охтирського, Путивльського, Роменського, Сумського, Тростянецького, Шосткинського районів та міст Суми, Глухів, Лебедин, Охтирка, Ромни, Шостка.

Відкрила нараду Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної роботи Сумського ОІППО, яка привітала учасників наради та наголосила на важливості запровадження моніторингових досліджень на рівні окремого району, місту, навчального закладу.

Завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти СОІППО Сагалаєва Н.В. презентувала інформаційно-аналітичний звіт про проведення моніторингових досліджень, у яких брали участь загальноосвітні навчальні заклади області та зупинилась на перспективних напрямах діяльності відділу.

З результатами досліджень державного рівня, що були реалізовані протягом 2014-2015 року, ознайомили учасників заходу Борисенко О.Ф. та Боріщик Ю.В., методисти відділу моніторингу якості освіти СОІППО.

Про моніторинг як засіб управління розвитком професійної компетентності вчителів, підвищення ефективності організації науково-методичної роботи, дослідження стану організації національно-патріотичного виховання в освітньому середовищі загальноосвітніх навчальних закладів ознайомили присутніх Барсук Н.О., Браткова Г.М., Курган О.В., методисти відділу моніторингу якості освіти СОІППО.

На нараді було проведено анкетування, яке дозволило оцінити розуміння відповідальними за організацію та проведення моніторингових досліджень функцій методичних кабінетів, зокрема діагностичної та інформаційно-коригувальної, визначити алгоритм роботи щодо реалізації моніторингів.

Учасникам наради були надані методичні рекомендації стосовно покращення освітнього середовища загальноосвітніх навчальних закладів засобами моніторингу.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new