Останні новини

Методичний порадник за напрямом роботи з інтелектуально обдарованою учнівською молоддю

вкл. .

головну 1Відповідно до плану Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 20 листопада на базі Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського району відбувся методичний порадник за темою «Система підготовки учнів до олімпіад та конкурсних змагань». У методичному пораднику взяли участь методисти та вчителі Бездрицької, Верхньосироватської, Миколаївської, Нижньосироватської, Степанівської, Хотінської, об’єднаних територіальних громад Сумського району, які відповідають за напрям роботи з обдарованою учнівською молоддю на місцях.

ГОТУЄМОСЬ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2019

вкл. .

головну resultСтаршокласники Сумщини взяли участь в апробації тестових завдань Українського центру оцінювання якості освіти

На виконання листа Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 08.10.2018 № 10/01-25/367 «Про проведення апробації тестових завдань у листопаді 2018 р.» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка, м. Суми, м. Шостка, Краснопільської, Степанівської, Миколаївської, Боромлянської, Тростянецької, Бездрицької об’єднаних територіальних громад та Сумського району у період з 13 по 22 листопада 2018 року була проведена апробація тестових завдань.

21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

вкл. .

8 221 листопада, українці відзначають – День Гідності та Свободи.

Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента від 13.11.2014 № 872 «Про День Гідності та Свободи» встановлене на честь доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Участь у школі майстерності «Педагогічний стартап-2018»

вкл. .

головну15-16 листопада 2018 року з ініціативи Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» відбулася школа майстерності «Педагогічний стартап-2018» для популяризації педагогічного досвіду переможців усеукраїнського конкурсу «Учитель року» – 2018 у номінації «українська мова та література».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософсько-світоглядні засади трансформації освіти: простір соціальної взаємодії»

вкл. .

2018 11 Жук Рівне16.11.2018 р. в м. Рівне на базі Рівненського ОІППО відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Філософсько-світоглядні засади трансформації освіти: простір соціальної взаємодії». Жук М.В. виступив з доповіддю "Післядипломна педагогічна освіта в вимірі НУШ: пошук ефективних дорожніх карт змін"

ІV Всеукраїнська науково-методична конференція «Теоретико-методологічні основи розвитку освіти та управлінської діяльності»

вкл. .

DSC 3738 result13-14 листопада 2018 року в м. Херсон на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася ІV Всеукраїнська науково-методична конференція «Теоретико-методологічні основи розвитку освіти та управлінської діяльності». Жук М.В. зробив он-лайн доповідь на Пленарному засіданні «Освіта в вимірі 2020-2050: виклики, тренди,можливості» та провів он-лайн eduworkshop «НУШ: пошук сучасного формату дорожніх карт».

V Всеукраїнський Філософський форум «Філософія життя»

вкл. .

SPF 614014.11.2018 напередодні Всесвітнього дня філософа, в м. Черкаси на базі Черкаського державного технологічного університету відбувся Всеукраїнський Філософський форум «Філософія життя». Жука М.В. було запрошено зробити он-лайн доповідь «Філософія інформаційної доби». В ході доповіді присутні були залучені до дискусії «Сучасна українська філософія з позицій SWOT аналізу».

Методичний порадник з іноземних мов

вкл. .

головну result15 листопада 2018 року Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти організовано та проведено методичний порадник «Імплементація модулів навчання англійської мови учнів пілотних шкіл» на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27.

Захід відкрила Клюніна Н.В., методист з іноземних мов навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, підкресливши значимість викладання іноземних мов у початковій школі.

Обласна творча група «Практичне застосування методів та прийомів мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти»

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 15 листопада на базі Роменського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Дзвіночок» Роменської міської модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання обласної творчої групи за темою «Практичне застосування методів та прийомів мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти».

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new