Останні новини

АПРОБАЦІЮ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ СУМЩИНИ ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ РОЗПОЧАТО

вкл. .

golovna

Відповідно до плану роботи КЗ СОІППО на 2020 рік, графіку курсів підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів, навчально-допоміжного персоналу в галузі освіти на квітень 2020 року, зміни до якого затверджені наказом КЗ СОІППО від 18.04.2020 № 46-ОД «Про особливості провадження освітнього процесу протягом карантину».

Близько тисячі педагогів Сумщини пройшли онлайн-реєстрацію на квітневі курси 2020 року, що будуть проходити виключно за дистанційною формою навчання з використанням системи MOODLE та MICROSOFT TEAMS.

Запрошуємо на конференцію «Інноваційні технології розвитку особистісно-професійної компетентності педагогів в умовах післядипломної освіти»

вкл. .

golovnaШановні колеги!

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує Вас 28 травня 2020 року взяти участь у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Інноваційні технології розвитку особистісно-професійної компетентності педагогів в умовах післядипломної освіти». (Інформаційний лист)

Готуємося до ЗНО з української мови та літератури дистанційно

вкл. .

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2020 рік, 8 квітня 2020 року відбувся методичний порадник (вебінар) «Особливості підготовки учнів 11 класів до ЗНО, ДПА з української мови та літератури» для вчителів-філологів Сумського району.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ІНСТИТУТУ

вкл. .

golovna07 квітня 2020 року у дистанційному форматі відбулося чергове засідання науково-методичної ради Інституту. Засідання розпочав голова ради, проректор з наукової роботи КЗ СОІППО Сергій Михайлович Грицай, окресливши пріоритетні завдання роботи науково-методичної ради та експертної комісії на час карантину.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ КЗ СОІППО ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ - ВИМОГА ЧАСУ

вкл. .

golovnaУ зв'язку із продовженням терміну дії карантину на усій території України до 24.04.2020 року науково-педагогічні працівники КЗ СОІППО забезпечують виконання освітніх програм підготовки студентів за трьома спеціальностями та програм  курсів  підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що були заплановані протягом березня - квітня 2020 року, виключно шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання з використанням системи MOODLE та MICROSOFT TEAMS, що не передбачає відвідування інституту викладачами, студентами та слухачами.

MICROSOFT TEAMS ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ПЕДАГОГІВ СУМЩИНИ

вкл. .

golovna newНа виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, на підставі пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, беручи до уваги статтю 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Указ Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронаврусом SARS-coV-2», Міністерство освіти і науки України доручило керівникам закладів освіти запровадити дистанційний режим роботи працівників. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України № 406 від 16.03.2020.

РОЗПОЧАТО РЕАЛІЗАЦІЮ ДВОХ РЕГІОНАЛЬНИХ ОСВІТНІХ ПРОЄКТІВ

вкл. .

golovnaВідповідно до наказів Департаменту освіти Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення регіонального інноваційного дослідного проєкту на тему «Теорія і методика взаємодії закладів загальної середньої та позашкільної освіти в естетичному вихованні дітей та учнівської молоді» від 19.03.2020 № 205-ОД та «Про проведення регіонального інноваційного освітнього проєкту «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в освітній процес закладів дошкільної освіти» від 19.03.2020 № 206-ОД на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти розпочато роботу над двома освітніми практико-орієнтованими проєктами.

НЕПЕРЕРВНА ОСВІТА УЧНІВ, ВИХОВАНЦІВ У ВІДДАЛЕНОМУ РЕЖИМІ (ПІД ЧАС КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ)

вкл. .

golovnaНа вимогу часу, 19.03.2020 у режимі онлайн методистами Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (за модераторства Удовиченко І.В., проректора, д.пед.н., доцента) проведено обласний вебінар «Неперервна освіта учнів, вихованців у віддаленому режимі (під час карантинних заходів)» для завідувачів, методистів методичних кабінетів відділів освіти районів (міст, ОТГ) області, учителів закладів освіти.

ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНА ОСВІТА В КОНТЕКСТІ ВИМОГ ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

вкл. .

golovnaКонструювання змісту природничо-географічної освіти, у контексті вимог до нової української школи, було здійснено 22 слухачами курсів підвищення кваліфікації вчителів, під керівництвом Удовиченко І.В. (д.пед.н., доцент, куратор групи), 11-12.03.2020 у рамках розкладу занять слухачів курсів за вибором у Сумському ОІППО.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new