Останні новини

ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН. НАВЧАЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ – ЕКОЛОГІЯ

вкл. .

на головну19-20 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

В олімпіаді взяло участь 28 учнів, із них 17 учнів – 10 класу, 11 учнів – 11 класу.

ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН. НАВЧАЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ – АНГЛІЙСЬКА МОВА

вкл. .

на головну18-19 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

В олімпіаді взяло  участь  72  учні,  із них 23  учні 9-х класів,  25 – 10-х, 24 учні – 11-х класів.

Найчисельнішими   були   команди   м. Конотоп  (11 осіб),  м. Шостка (9 осіб), м. Суми (8 осіб).

УТВЕРДЖЕННЯ КУЛЬТУРИ МИРУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

вкл. .

головна resАктуальною проблемою, що стоїть перед сучасним українським суспільством, є подолання й недопущення будь-яких проявів насильства в молодіжному середовищі. Одним із шляхів вирішення цієї проблеми є упровадження в роботу закладів освіти відновних практик.

Обговоренню здобутків та проблем у роботі закладів загальної середньої освіти щодо впровадження цих практик, зокрема шкільної медіації та техніки «Коло», була присвячена нарада керівників Шкільних служб порозуміння, проведена 17 січня 2018 року навчально-методичним центром психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Шляхи корекції порушень поведінки

вкл. .

IMG 20180118 101749 resУ професійній діяльності багатьом педагогам доводиться стикатися з дітьми, яких з-поміж інших вирізняє агресивність, недисциплінованість, нездатність планувати та контролювати поведінку, дії всупереч загальноприйнятим нормам та правилам.

Визначенню причин такої поведінки, вибору форм та методів роботи педагога щодо її корекції було присвячено чергову зустріч у рамках проекту «Психологія для педагогів», що відбулася 18 січня 2018 року.

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет – фізика

вкл. .

на головну res17-1січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

В олімпіаді взяло участь 56 учнів, із них 14 учнів – 8 класу, 24 учня – 9 класу, 7 учнів – 10 класу, 11 учнів – 11 класу.

За результатами виконаних завдань олімпіади з фізики визначено 25 переможців: 8 клас – 6 учнів, 9 клас – 12 учнів, 10 клас – 3 учні, 11 клас – 4 учні.

Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах нової української школи

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 17 січня 2018 року відбувся обласний інструктивно-методичний семінар-нарада «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах нової української школи» для вчителів української мови та літератури (59 осіб), координаторів гри «Соняшник»; учителів біології, екології, координаторів гри «Геліантус» (35 осіб).

Обласний методико-дидактичний семінар для учителів німецької мови

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2018 рік, 18 січня на базі Сумського ОІППО методистом з іноземної мови Єременко І.В. було проведено обласний методико-дидактичний семінар за темою «Особливості підготовки учнів до олімпіади з німецької мови» для вчителів німецької мови.

Мета заходу – ознайомлення вчителів області з особливостями підготовки учнів до олімпіади з німецької мови.

Обласна школа молодого вчителя

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 17 січня 2018 року на базі Сумського ОІППО відбулося засідання обласної школи молодого вчителя трудового навчання з теми «Організація роботи молодого вчителя за оновленими програмами з трудового навчання».

На заході були присутні представники Глухівського, Сумського, Краснопільського, Недригайлівського районів, Березівської ОТГ та мм. Лебедин, Ромни у загальній кількості 11 осіб.

Юні хіміки продовжують експериментувати

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 15 січня 2018 року на базі кафедри хімії та методики навчання хімії природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся традиційний «Хімічний колоквіум» для учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Мета заходу – поглибити знання й вміння учнів з предмету.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new