Останні новини

Підсумки вступної кампанії 2019 року

вкл. .

nagolovnu30 липня 2019 року стало відомо, хто з абітурієнтів вступив до КЗ СОІППО на спеціальності 053 Психологія та 073 Менеджмент за кошти фізичних або юридичних осіб.

Цьогоріч у прийом документів до КЗ СОІППО для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра галузей «Соціальні та поведінкові науки» та «Публічне управління та адміністрування» тривав з 10 липня по 23 липня.

Для вступу на спеціальності 053 Психологія та 073 Менеджмент цих галузей необхідно було  складати зовнішнє тестування, тож для вступників були визначені чіткі терміни проведення іспитів та подачі документів (реєстрація на тестування – з 13 травня до 18.00 3 червня; єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) – 2 липня).

СОІППО та Міжрегіональний ресурсний центр «Нова школа» співпрацюють

вкл. .

ujkjdyfУ зустрічі між науковцями та практиками від освіти 12 липня директор ТОВ «Міжшкільний ресурсний центр «Нова школа» Роман Лопаткін презентував адміністрації КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти дидактичні розробки для початкової освітньої ланки.

Вітаємо із захистом дисертаційного дослідження!

вкл. .

Инна Ярмак result

НА СУМЩИНІ ПСИХОЛОГИ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ СКЛАЛИ ЕКЗАМЕН

вкл. .

20190704 120850 result21 психолог інклюзивно-ресурсних центрів Сумщини склали екзамен із користування сучасними методиками. Це дозволить спланувати освітній маршрут для кожної дитини з особливими освітніми потребами з урахуванням їх індивідуальних особливостей.

Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації!

вкл. .

Litvinenko

ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ З ПРАВА

вкл. .

1104 липня 2019 року було проведено єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Кількість пунктів проведення єдиного фахового вступного випробування, на базі яких учасники виконували екзаменаційні роботи (тести) – 2( м. Суми).

Єдиний вступний іспит з іноземної мови

вкл. .

logo02 липня 2019 року було проведено єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови за технологією зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Кількість пунктів проведення єдиного вступного іспиту, на базі яких учасники виконували екзаменаційні роботи (тести) – 3 ( м. Суми).

Про завершення навчання вчителів початкової школи

вкл. .

na golovnu resultЗавершилось навчання вчителів початкової школи області, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році, яке тривало з 02.05.2019 по 26.06.2019 року. Заняття відбулися на базі 16 локальних центрів:

Обласна нарада-семінар директорів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів Сумської області

вкл. .

 viber 2019 06 21 06 59 46Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 20 червня на базі Грунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Охтирської районної ради відбулася нарада-семінар для директорів та заступників директорів МНВК Сумської області «Методика розробки навчальних планів для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти за робітничими професіями в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті».

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new