Останні новини

Технології WEB 2.0. для оптимізації праці вчителів Охтирщини

вкл. .

golovna resКеруючись концептуальними засадами реформування середньої освіти «Нова українська школа», освітяни м. Охтирка взяли курс на створення сучасного освітнього середовища за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

Нові підходи до організації та планування підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів області у 2018 році

вкл. .

golovna resТрадиційно, науково-педагогічні працівники КЗ СОІППО і методисти  методичних кабінетів районних (міських) управлінь (відділів) освіти, які відповідають за підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів, зібралися з метою обговорення актуальних змін у форматі курсів підвищення кваліфікації працівників галузі освіти у 2018 році. Лейтмотивом обласного інструктивно-методичного семінару, що відбувся 23 лютого 2017 року за темою «Нові підходи до організації та планування підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів області у 2018 році», стала ідея про необхідність упровадження компетентнісного підходу до підвищення кваліфікації педагогів.

Відкрито «Art Galery» педагогів області в Сумському ОІППО

вкл. .

на головну resУ Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 22 лютого 2017 року відбулось урочисте відкриття «Art Galery» художньої творчості педагогів області.

Право на професію

вкл. .

на головну resЗалучення до масових навчальних закладів дітей з особливими освітніми потребами вимагає від усіх учасників навчально-виховного процесу перегляду традиційних поглядів щодо мети, функцій, організації роботи закладу.

Обласний семінар-практикум із «Захисту Вітчизни»

вкл. .

 головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 16 січня на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 відбувся обласний семінар-практикум з теми «Формування предметної компетентності учнів у процесі вивчення теми «Домедична допомога в умовах бойових дій» предмета «Захист Вітчизни».

До Міжнародного дня рідної мови

вкл. .

1Для кожного народу мова – найбільший духовний скарб, віддзеркалення душі народу, його історії. Рідна мова – це носій прекрасних традицій та звичаїв, цінної культурної спадщини народу.

Вивчаємо досвід колег: нові алгоритми підвищення кваліфікації працівників освітньої галузі

вкл. .

20170217 162622 resДемонополізація й урізноманітнення системи післядипломної педагогічної освіти, загострення конкуренції між ВНЗ відповідного спрямування і іншими постачальниками освітніх послуг спонукають КЗ СОІППО до співпраці з іншими обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти в частині підвищення якості освітньої діяльності.

Вебінар «Особливості підготовки учнів до ЗНО з російської мови»

вкл. .

МССО

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 15 лютого 2017 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний вебінар для вчителів російської мови Сумської області за темою «Особливості підготовки учнів до ЗНО з російської мови».

Всеукраїнський круглий стіл з он-лайн трансляцією «Формування патріота в вимірі Революції Гідності та пріоритетів «Нової школи»

вкл. .

Golovna res16-17 лютого 2017 року в КЗ Сумський обласний інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся І Всеукраїнський круглий стіл з он-лайн трансляцією «Формування патріота в вимірі Революції Гідності та пріоритетів «Нової школи».

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545