Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Останні новини

Організація дослідно-експериментального середовища в закладах загальної середньої освіти

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 22 жовтня 2019 року на базі Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2 для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти проведено обласний семінар-практикум «Організація дослідно-експериментального середовища в закладі загальної середньої освіти».

Обласний семінар по роботі з обдарованими учнями

вкл. .

головну resultОдна з головних проблем обдарованої дитини в шкільному віці є адаптація і соціалізація в колективі однолітків та сприйняття навчальних програм, яка вимагає від учителів особистого росту, постійного пошуку ефективних методів, прийомів і форм роботи у соціалізації обдарованої учнівської молоді; тісної співпраці з психологами, адміністрацією та з батьками обдарованих учнів, чому приділялася увага педагогів області 11 жовтня 2019 року під час обласного семінару «Інноваційна діяльність закладу освіти як один із чинників соціалізації обдарованих дітей», який проходив на базі закладів освіти м. Тростянець.

Майстер-клас кращого вчителя основ здоров’я України

вкл. .

1 головнаТрадиційною формою вивчення досвіду професійної діяльності кращих учителів України є семінари у навчальних закладах переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у відповідній номінації. Цьогоріч переможцем у номінації «Основи здоров’я» став вчитель Заліщицької державної гімназії Тернопільської області Василь Дяків. А тому 16-17 жовтня 2019 року заклад освіти приймав гостей зі всіх областей України на всеукраїнському семінарі «Особистісне та професійне зростання учителя основ здоров’я в умовах неперервної освіти».

ДИТИНА З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ПОВИННА НЕ ВІДЧУВАТИ ТРУДНОЩІВ АДАПТАЦІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ

вкл. .

 resultОдним із напрямів гуманізації системи освіти України є включення дітей з особливими освітніми потребами в освітній простір. У Сумській області, за оперативною інформацією органів управління освітою, налічується 7 067 дітей з особливими освітніми потребами.

IV-Й ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАХІВЦІВ У СИСТЕМІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ТЕХНОЛОГІЇ»

вкл. .

umo16101916.10.2019 в УМО (м.Київ) відбулась IV-та Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАХІВЦІВ У СИСТЕМІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ТЕХНОЛОГІЇ». На запрошення директора ЦІППО, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Т.М. Сорочан та завідувача кафедри філософії і освіти дорослих ЦІППО, доктора педагогічних наук, професора, В.В. Сідоренко М.В. Жук зробив доповідь «Освіта дорослих у вимірі 4.0».

Обласний семінар учителів трудового навчання

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 16 жовтня на базі Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради відбувся обласний семінар-практикум «Особливості використання проєктних технологій на уроках трудового навчання» за модераторства Кореневої І.В., методиста з трудового навчання Сумського ОІППО.

Обласний постійнодіючий семінар-тренінг з астрономії

вкл. .

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 16 жовтня на базі Сумського ОІППО відбувся обласний постійнодіючий семінар-тренінг «Окремі методи розв’язування завдань Всеукраїнської олімпіади з астрономії як засіб підвищення фахового рівня вчителя».

Методичний порадник з географії

вкл. .

головну 1Відповідно до плану роботи комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 10.10.2019 на базі Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівського району відбувся методичний порадник «Підготовка учнів до ЗНО: технологія складання практичних завдань з географії».

Обласний семінар учителів зарубіжної літератури

вкл. .

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 9 жовтня 2019 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів та Ямненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великописарівської районної  ради, за модераторства Чхайло Л.М., методиста зарубіжної літератури та мов національних меншин Сумського ОІППО, проведено обласний семінар учителів зарубіжної літератури за темою «Використання проблемного навчання у процесі викладання зарубіжної літератури».

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new