Інтерв’ю

Інтерв’ю з ректором КЗ СОІППО Нікітіним Юрієм Олександровичем

NikitinУ змістовній бесіді ректор КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної науки» Юрій Олександрович Нікітін розказав про роботу Інституту за 2019 рік, вагомі досягнення та перспективи розвитку.

Інтерв’ю з кандидатом психологічних наук, доцентом, першим проректором Сумського ОІППО Світланою Миколаївною Панченко

P1012544- Світлано Миколаївно, з Вами, як професійним психологом, хотілось би обговорити стани емоційної напруги, на які все частіше нарікають наші педагоги у зв’язку з соціально-політичні подіями в Україні.

- Так, соціально-політичні події, що відбуваються в країні, викликають тривожні стани різної інтенсивності у всіх громадян незалежно від національної приналежності, професії чи віку. Особлива відповідальність у ситуаціях соціальної нестабільності покладається на професійних працівників: лікарів, вчителів, вихователів, соціальних працівників, психологів, хоча й самі вони часто потребують психологічної допомоги. Останнім часом до мене звертаються за допомогою саме педагоги із питанням: «Як упоратись з тривогою і страхом за своє майбутнє?»... Тривога дійсно часто заважає жити спокійно і повноцінно. Але навіть якщо вона перейшла у хронічні форми, з нею можна впоратися.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new