Практикум педагогів - географів у гостинних колег

2 квітня на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 відбулося засідання педагогічного практикуму слухачів очних курсів підвищення кваліфікації вчителів географії, біології, економіки, природознавства, рідного краю (куратор – Удовиченко Ірина Віталіївна)

Учасники занурилися в гостинну атмосферу колективу школи, який продемонстрував свої надбання – нові, естетично, інформаційно та матеріально-технічно оснащені предметні кабінети. Пріоритет цього навчального закладу – якісна освіта, створення позитивного навчально-виховного середовища для навчання та виховання 1700 учнів.

Ознайомлення з матеріальною базою розпочали у кабінеті географії (як потім зізнавались учні школи – їхньому улюбленому). Заступник директора з навчально-виховної роботи Давиденко Надія Іванівна презентувала свій навчальний заклад, ознайомила зі статистикою, проблемами та перспективами роботи.

Учитель географії вищої категорії Плющик Юлія Петрівна описала матеріальну базу кабінету географії: мультимедійні комплекси, що не викликають в учнів подиву; нові колекції мінералів та гірських порід; макети; гербарії; наочність у вигляді таблиць; кінотеку; метеорологічне устаткування – усе це естетично оформлене та витримане в єдиній морській тематиці (включно з фрегатом, на якому щоуроку діти відправляються у віртуальну цікаву подорож світом).

Кабінет географії був створений ще у 1988 році, на сьогодні виглядає як взірець, адже минулого року виграв міський конкурс на кращий кабінет географії. Щороку оновлюються не лише технічні засоби, а й посібники з предмету, адже колектив школи ставить на меті не лише підвищення фахової компетентності вчителя, а й формування стійких знань учнів, якісну їх підготовку до конкурсів та олімпіад, вибудовування міжпредметних зв’язків та використання інноваційних технологій у роботі.

Цікавою також була розповідь учителя-методиста Ткаченко Наталії Миколаївни щодо історії створення музею грошей (кабінет економіки) у навчальному закладі.

Екскурсія школою переконала присутніх, що адміністрація та колектив приділяє достатню увагу всім навчальним предметам. Такі ж умови – новизни та методичної відповідності створені в кабінетах біології, української мови та літератури, історії України, економіки, іноземних (англійської та німецької) мов – потрапляючи у який з’являється відчуття присутності атмосфери Лондону. Найменшенькі – учні початкових класів – також вчать цифри та букви у барвистих, облаштованих приміщеннях.

Музейні кімнати – Тараса Шевченка, музеї грошей, Великої Вітчизняної війни – містять досить цікаві та різнопланові експонати.

Кабінети, майстерні, спортивні, гімнастичні й хореографічні зали, басейн – усе це працює не лише для навчання дітей художньо-естетичного, економічного, фізико-математичного, технологічного, філологічного профілів, а й на всебічний розвиток здорової, гармонійно-свідомої особистості.

Тож дякуємо нашим колегам за приязний гостинний прийом, побажаємо подальшого професійного розвитку та визначних перемог на теренах пізнання азів наук!

Ганна ПАНАСЮРА,
прес-секретар Сумського ОІППО




 



Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO