День четвертий: сила знань

26 березня 2014 року учні України, які найкраще знають фізику, виконали завдання останнього випробування – експериментального туру. П’ять годин кропіткої праці з устаткуванням та матеріалами, виконання дослідів кожним окремо – це цікаво, і складно водночас.
Деяким учасникам найбільше сподобався саме цей тур, хоча іншим – все ж демонстраційний. Але вийшовши на вулицю, під яскраві промені весняного сонця, всі погодилися з тим, що сам формат проведення олімпіади– досить цікавий не тільки для інтелектуального розвитку,  але й у комунікативному сенсі – незамінний. За яких ще умов юні фізики змогли б поспілкуватись із світилами фізичної науки України – членами журі? Де б змогли подискутувати на фізичну тематику зі своїми прямими конкурентами – учасниками з усіх регіонів?
Цікавим є факт наступності поколінь, адже члени журі багатьох учасників та керівників команд називають корифеями олімпіадного руху. Так, керівник команди міста Харкова, Захар  Майзеліс  і сам  раніше був учасником.  «У восьмому класі став переможцем всеукраїнського рівня, в одинадцятому – їздив на міжнародну. Тепер займаюся наукою, готую школярів до участі в олімпіадах та турнірах. В останні роки задачі більш різнопланові з досить цікавими умовами, а діти набагато краще підготовлені до участі і олімпіаді. Те, що декілька років тому вважалось високим рівнем, сьогодні є нормою, рівень обізнаності учнів зростає. Цього року щодо організації – все чудово, не було навіть ніяких проблем. Зустріли команди тепло, і організували наш час так, що не було й вільної секунди. Діти налаштовані позитивно – ми разом чекаємо на результати».
Закінчились фізичні «перегони» і почався найвідповідальніший етап роботи журі.  До підкорення всеукраїнського фізичного Олімпу залишився один крок, вже опівночі будуть оголошені попередні результати.
А для керівників команд було організовано екскурсію до одного із флагманів вищої освіти України – Сумського державного університету. У цьому навчальному закладі здобуває освіту понад 16 тис. осіб. Вразило гостей не тільки потужна матеріальна база. Ось лише частина фактів, що говорить про якість освіти: за даними рейтингу WEBOMETRICS університет посідає 5 позицію у всесвітньому Інтернет-рейтингусеред вищих навчальних закладів  України; у загальнонаціональному рейтингу Міністерства освіти і науки України - займає третю позицію в групі «Класичних університетів»; за версією міжнародного екологічного рейтингу UIGreenMetric 2013- входить до ТОР-200 університетів світу, є першим українським університетом, який увійшов до цього екологічного рейтингу. Сподіваємося,  що цьогорічні випускники-учасники олімпіади зможуть обрати для себе в Сумському державному університеті спеціальність, пов’язану з фізикою.
Очікування результатів що це? Для одних учнів - це крок вперед, до нових перемог, для одинадцятикласників – це шанс на вступ до вищого навчального закладу; для керівників команд – визначення рівня підготовки школярів, для членів журі – об’єктивна  оцінка знань, вмінь, навичок кожного учасника.





Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO