Третій крок до підкорення Олімпу знань

     17 січня в ошатній актовій залі Сумського ОІППО відбувся урочистий концерт з нагоди відкриття ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2013-2014 навчального року. На святі були присутні: Бершов В.О., заступник начальника управління - начальник відділу координації діяльності ВНЗ та закладів професійно-технічної освіти управління освіти і науки Сумської ОДА; Медведєв І.А., в.о. ректора Сумського ОІППО, заступник голови оргкомітету; Павловська Л.М., провідний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та інтернатних закладів управління освіти і науки Сумської ОДА, секретар оргкомітету; І.В.Удовиченко, проректор Сумського ОІППО, член оргкомітету; керівники команд, учні-учасники олімпіадних змагань, учителі та гості.

Учасники ІІІ етапу учнівських олімпіад будуть виконувати завдання з 20-ти предметів у період з 17 січня по 9 лютого 2014 року включно. Цього року загальна кількість учасників – 1358, найчисельнішими є олімпіади з наступних предметів: українська мова – 109 учасників, основи економіки – 106, біологія – 104 та математика – 103 учасника.

Олімпіадні змагання розпочалися з трудового навчання, адже саме з цього предмету наша область має найкращі результати минулих років: І абсолютне місце минулого року, І командне місце минулого року (7 з 8 учасників отримали дипломи переможців) та диплом ІІ ступеня за виставку творчих учнівських робіт. У перший день учні вже змагаються: членами фахового журі оцінюються експонати виставки учнівських робіт, що є обов’язковими для даної олімпіади.

У рамках урочистого відкриття відбулося нагородження переможців міжнародного проекту «Шкільна академія підприємництва» – клуб «Друга хвиля» (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Лукаша Кролевецької районної ради) за зайняте І місце у конкурсі на найкращий логотип блогу шкільного клубу підприємництва, які отримали мультимедійний проектор та гру «Cashflow» (адже і логотип, який виборов перемогу у прямому голосуванні, і сама діяльність клубу мали високу оцінку польсько-українських експертів та визнання на міжнародному рівні).

Побажаємо всім учасникам ІІІ етапу олімпіад організованості, зібраності, впевненості в силах і знаннях, і підкорення Олімпу знань на найвищому – Всеукраїнському рівні!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO