Семінар координаторів Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

     Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2014 рік  9 січня 2014 року відбувся обласний інструктивно-методичний семінар районних, міських координаторів Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» на тему «Організація та проведення V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» - 2014.      З привітальним словом до учасників семінару звернулася Удовиченко І.В., проректор Сумського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент.
     Шерстюк Л,М, методист української мови та літератури Сумського ОІППО, координатор гри в Сумській області, проаналізувала участь школярів у ІV Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» та І Всеукраїнському українознавчому фестивалі «Сонячні пелюстки».
     Майстер-клас «Використання ІКТ в організації та проведенні гри «Соняшник» дав Шаламов Р. В., засновник Творчого об’єднання «Соняшник», кандидат біологічних наук, Заслужений учитель України.
     Помазан І.О., завідувач кафедри українознавства Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», кандидат філологічний наук, доцент, розповів про особливості завдань конкурсу, можливості їх використання в підготовці до ЗНО, позакласній роботі  з української мови та літератури.
     Цікавим й емоційним був звіт про участь команди Охтирської гімназії в І Всеукраїнському українознавчому фестивалі «Сонячні пелюстки».
     Отже, учасники семінару ще раз переконалися, що українознавча гра «Соняшник» - це один з можливих варіантів мотивації школярів до вивчення мови, літератури й українознавства. Це дзеркало для вчителя, у якому видно результат його праці.
     Тож грайте й перемагайте!
Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO