Наші учні – переможці європейського рівня!

      На минулому тижні завершилась підсумкова конференція за проектом «Шкільна академія підприємництва», що проходила у Центрі розвитку освіти у Варшаві. Її учасниками були представники Міністерства закордонних справ, Посольства України у Польщі, керівники Центру розвитку освіти, організатори та регіональні координатори проекту Володимир Попов (методист з географії Сумського ОІППО) та Марина Троіцька (викладач кафедри психології Сумського ОІППО), а також опікуни та члени клубу найактивніших (за підсумками конкурсу) шкільних клубів підприємництва. Програма конференції була насиченою: розглядалась робота шкільних клубів підприємництва переможців, аналізувались особливості реалізації проектів, визначались перспективи подальшої співпраці.

Прямим голосуванням усіх учасників зібрання обирався найкращий логотип блогу шкільних клубів підприємництва. Перше місце посів клуб "Друга хвиля" (м. Кролевець, Сумської області).  

Переможця очікує не тільки нагорода. Координатори привезли е-посібник про організацію діяльності шкільних клубів підприємництва, сертифікати для шкільних опікунів, і гру "Cashflow". 

Нагадуємо, даний міжнародний проект здійснює підтримку суспільно-економічного сталого розвитку країн, що розвиваються, у виконанні заходів, котрі мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації суспільства через запровадження елементів підприємницької освіти в школі; розвиток в учнів та вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі; обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов'язаних із розвитком професійної активності та підприємливості. Сумська область у числі інших є учасником проекту вже другий рік поспіль. 

Вітаємо шкільних опікунів, усіх членів клубу та керівників школи, адже не тільки логотип, а й сама діяльність клубу здобула визнання на міжнародному рівні! Так тримати!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO