Старт для 25-ти кращих

     17 грудня 25 учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» на урочистому відкритті вітали високоповажні гості, колеги, учні та працівники Сумського ОІППО.
    Уперше свято об’єднало посадовців усіх рівнів. Вітальне слово Тамари Іщенко, заступника голови обласної держаної адміністрації, педагога за освітою, вразило щирими словами вдячності. Інеса Пєсоцька, начальник управління освіти і науки Сумської ОДА, наголосила на ролі вчителя у суспільстві. Ігор Медведєв, в.о. ректора Сумського ОІППО побажав перемог на найвищому – загальноукраїнському рівні. Своїх учасників зібралися підтримати начальники відділів та управлінь освіти міст й районів області, завідуючі районних, міських методичних кабінетів та директори шкіл.

     Свято вдалося яскравим та урочистим. Номери художньої самодіяльності вражали відкритістю та дитячою безпосередністю. П’ятірки учасників на сцені брали участь у міні-конкурсах, влаштованих членами журі й проявили себе як креативні, неординарні особистості, з долею виваженого гумору.
      Для учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу вже сьогодні розпочалися фахові випробування: «Самопрезентація» – це захист власних педагогічних ідей та «Світ захоплень» – де кожен розкриє своє хобі. Наступні дні включатимуть проведення майстер-класу «Я роблю це так…», виконання практичної (творчої) роботи, а також конкурсні уроки, включно з аналізом та самоаналізом.

      Тож побажаємо нашим конкурсантам максимального творчого розкриття учительського таланту, активності, позитивного настрою й обов’язкових перемог у майбутньому!
 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO