ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ З ОСВІТНЬОГО КОМПОНЕНТУ «ОРГАНІЗАЦІЙНА ПСИХОЛОГІЯ» НА ТЕМУ «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПЕРСОНАЛУ ОРГАНІЗАЦІЙ В УМОВАХ ВІЙНИ»

1Відповідно до акредитаційних вимог НАЗЯВО та з метою ознайомлення зі специфікою роботи практичного психолога у сфері організаційної психології, 16 листопада 2024 року для студентів другого курсу денної форми навчання спеціальності 053 Психологія, в рамках вивчення освітнього компоненту «Організаційна психологія», Людмила Миколаївна Карамушка, як стейкголдер, провела гостьову лекцію на тему «Технології забезпечення психічного здоров’я персоналу організацій в умовах війни».

Людмила Миколаївна Карамушка є дійсна членкиня НАПН України, заслужена працівниця освіти України, докторка психологічних наук, професорка, заступниця директора з науково- організаційної роботи та міжнародних наукових зв’язків, завідувачка лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Президентка Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці.

Лекцію було організовано Аллою Вікторівною Вознюк, гарантом освітньо-професійної програми «Практична психологія», завідувачем кафедри психології КЗ СОІППО, доктором психологічних наук, професором. Також до лекції долучилися: Олена Іванівна Василевська, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології КЗ СОІППО; Світлана Василівна Гальцова, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології КЗ СОІППО; студенти другого курсу заочної форми навчання спеціальності 053 Психологія.

На лекції було розглянуто три основні блоки питань: зміст та специфіка психолого-організаційної технології; поняття та особливості ментального здоров’я; модель технології забезпечення психічного здоров’я персоналу організацій в умовах війни.

Під час проведення заняття лекторка, у першу чергу, зосередила увагу студентів на особливості психолого-організаційної технології, виокремила та охарактеризувала різновиди й основні компоненти даної технології.

Лекторка у своєму виступі дала визначення ментального здоров’я, відповідно до підходу ВООЗ, розкрила структуру та детально охарактеризувала біопсихосоціальну модель ментального здоров’я.

Окремим питанням було виокремлено модель технології забезпечення психічного здоров’я персоналу організацій в умовах війни. В ході заняття Людмила Миколаївна демонструвала різні форми реалізації даної технології на макро-, мезо- і мікро- рівні; наводила приклади з власної практичної діяльності. Цінністю даного заняття також було представлення електронних ресурсів (навчально-методичні посібники, монографії, науково-освітній проєкт, серія міжнародних вебінарів, медіа-ресурси тощо), які можуть використовувати студенти та науково-педагогічні працівники кафедри психології у професійній діяльності.

Фідбек від студентів:

Слатвицька Софія «Людмила Миколаївна - знакова особистість в сучасному науковому просторі, дякую керівництву за можливість побувати на лекції та поспілкуватися з фахівцем такого рівня! Тема нагальна і життєдайна, інформацію подано легко, в доступній формі. Окремо звернула увагу як Людмила Миколаївна заохочувала використовувати свої напрацювання, аби лиш знання розповсюджувались і люди могли застосовувати їх собі на благо. Приємні світлі враження!»

Сушинський Павло «Лекція була надзвичайно актуальною та корисною. Особливо цінною була інформація про практичні методи підтримки працівників у стресових ситуаціях та технології, що сприяють емоційній стабільності і зниженню тривожності. Лекторка наголосила на важливості психологічної підтримки в організаціях і надала конкретні поради щодо створення безпечного та підтримуючого робочого середовища. Лекція допомогла краще зрозуміти потреби персоналу в періоди криз та розширила уявлення про інструменти для покращення психічного здоров’я. Дякую за надану можливість!»

Бабенко Марина «Лекція була актуальна, змістовна та структурована. Дякую, Людмилі Миколаївні за те, що поділилась своїм досвідом на напрацюваннями. Було цікаво, корисно та інформативно. Також, хочу подякувати за організацію такого заходу, де ми можемо отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні методи та техніки». 

Бабич Ірина «Дуже вдячна за проведену зустріч! Цінно вживу почути людину, яка пройшла такий шлях в науковій діяльності. Ще цінніше отримати корисну і практичну інформацію з власного досвіду».

Великодний Олександр  «Дякую за прекрасну можливість поспілкуватися та послухати лекцію видатної людини. Було дуже цікаво. Основні тези було занотовано. На даний час є над чим попрацювати, ознайомитися з літературою та методами. Ще раз дякую за можливість поповнити знання та за можливість спілкування в живу з лектором».

Грицай Жанна «Сьогоднішня лекція була дуже цікавою, змістовної, а головне доступною й корисною. Приємним бонусом була література, яку було надано спікером. Дякую за таку чудову можливість бути на таких зустрічах».

Ставицька Валентина «Дякую за організацію лекції з  таким відомим фахівцем, за надану можливість взяти участь в такому необхідному заході в наш складний час. Було цікаво, інформативно,  корисно. Дякую за Ваш досвід!!!»

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO