ІХ міжнародна науково-методична конференція «Електронні засоби та дистанційні технології для навчання протягом життя (ELDL)»

15-16 листопада в Сумському державному університеті відбулася ІХ міжнародна науково-методична конференція «Електронні засоби та дистанційні технології для навчання протягом життя (ELDL)», до роботи якої долучився завідуючий кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філософських наук, доцент Жук М.В. з доповіддю «Дистанційна освіта: пошуки сучасного формату е-learning».

У роботі конференції, у тому числі в онлайн-режимі, прийняли участь близько 80 представників вищих навчальних закладів з Севастополя (АР Крим), Сум, Києва, Харкова, Полтави, Одеси, Запоріжжя, Алчевська, Житомира, Дніпропетровська, Луганська, Львова, а також Гродненського державного університету імені Янки Купали (Білорусь). Були розглянуті особливості розвитку дистанційної освіти в сучасних умовах, порівняння українських та міжнародних практик, продемонстровано досвід СумДУ по запровадженню та розробці сучасних засобів е-learning.

З доповіддю доц. Жука М.В. можна ознайомитись за адресою http://youtu.be/QNK1G5UemLs

Ця доповідь є змістовним продовженням доповіді на цій же конференції 2012 року http://youtu.be/0syD97a4Pbw 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO