Робимо хімію доступною, не втрачаючи науковості

21 листопада 2013 року, згідно з планом роботи Сумського ОІППО, на базі кафедри хімії та методики навчання хімії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся традиційний обласний семінар-практикум для вчителів хімії за темою «Готовність учителів хімії до реалізації практичної частини поглибленого вивчення предмета та підготовки школярів до інтелектуальних змагань».

У плані роботи семінару було освітлено наступні питання: опрацювання теоретичного матеріалу з електрохімії «Класифікація електродів (І і ІІ роду, газові, окисно-відновні) та електрохімічних кіл (хімічні, концентраційні), лектор Г.Я. Касьяненко, кандидат хімічних наук, декан природничо-геграфічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка; дослідження якості молочної продукції, лектори Л.М. Пономарьова, старший викладач кафедри хімії та методики навчання хімії СумДПУ ім. А.С. Макаренка, кандидат хімічних наук і О.М. Бабенко, доцент цієї ж кафедри, кандидат педагогічних наук; визначення жирів, білків і вуглеводів у запропонованих харчових продуктах, лектор Л.А. Коростіль, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти Сумського ОІППО

Семінар пройшов на високому організаційному і змістовному рівні. У роботі семінару взяло участь 19 учителів Сумської області.

Кожна зустріч на базі СумДПУ ім. А.С. Макаренка є для учасників семінару емоційно й змістовно наповненою. Саме в цьому закладі, який для більшості вчителів є Almamater, відбувається зустріч трьох поколінь: викладачів, учителів і вчорашніх випускників. При цьому, цікаво спостерігати зворотній зв'язок: викладачі та вчителі бачать продовження своєї справи, цікавляться і радіють досягненням своїх учнів або студентів, а студенти є свідками того, що професійний успіх педагога потребує постійного навчання.

Чому ж навчалися досвідчені вчителі? Основна ідея семінару була спрямована на реалізацію концепції хімічної освіти – зробити курс хімії для загальноосвітніх шкіл більш прикладним до життя кожної дитини, не втративши його науковості. Тому організатором семінару, Л.А. Коростіль, методистом хімії Сумського ОІППО, були поставлені такі завдання: забезпечити вчителів хімії банком експериментальних завдань прикладного змісту, які б вони могли використати під час уроків з органічної хімії; індивідуально і в групах відпрацювати їх, а також опрацювати методику їх застосування в класах різного профілю навчання. Усі поставлені задачі були успішно виконані.


Л.А. Коростіль, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти Сумського ОІППО

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO