Моніторингові дослідження — актуально про здоров'я

21 листопада 2013 року лабораторією валеологічної освіти науково-дослідного інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти НАПН України була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Моніторинг рівня здоров’я учнівської молоді: здобутки та перспективи»

Тематика конференції включала розгляд наступних питань: складові здоров’я, чинники його формування, збереження і зміцнення, теоретичні засади, методи, організація моніторингу здоров’я учнів у навчальних закладах України, а також участь батьків у моніторингу здоров’я дітей.

Із доповіддю «Моніторингове дослідження організації педагогічного супроводу формування, збереження та зміцнення здоров’я дітей у загальноосвітніх навчальних закладах обласної мережі Шкіл сприяння здоров’я Сумщини» на конференції виступала Людмила Нежинцева, методист І категорії навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти Сумського ОІППО. Нею були проаналізовані результати ефективності упровадження здоров’язбережувальних ресурсів у закладах, занесених до обласної мережі Шкіл сприяння здоров’я; показано стан роботи навчальних закладів, у яких проводиться робота з формування позитивної мотивації учнів на здоровий спосіб життя. А також представлено інформованість та розвиток життєвих компетенцій учнів щодо збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих й виявлення тенденцій розвитку здоров’язбережувального середовища ЗНЗ Сумщини.

За тиждень до цього (15-16 листопада 2013 року) Людмила Нежинцева мала доповідь на іншому заході міжнародного рівня, а саме I Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми здоров’язбереження у молодіжному середовищі XXI століття» (Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка). Завдання, що розглядались учасниками конференції актуальні на часі, це і посилення адресності підготовки фахівців, максимальна орієнтація на конкретні запити освітніх установ усіх типів, збереження вибору особою освітньої здоров’язбережувальної траєкторії та ін. Виступ «Моніторинг стану превентивної освіти учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах» містив наступні інформативно-аналітичні блоки: роль превентивного виховання учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах Сумщини, аналіз ефективності роботи педагогічних працівників, які організовують методичну роботу щодо профілактики насильства та правопорушення серед дітей та учнівської молоді у ЗНЗ. 

За результатами роботи та участі в науково-практичній конференції Людмилу Нежинцеву нагороджено дипломом Міжнародної Академії культури, безпеки, екології та здоров’я європейського зразку.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO