«Концептуальні засади дослідження соціально-психологічної природи бідності як стилю життя»

15 листопада у конференц-залі Сумського ОІППО відбувся науково-практичний семінар «Концептуальні засади дослідження соціально-психологічної природи бідності як стилю життя».

Організаторами та учасниками семінару виступили: Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології, лабораторія психології мас і спільнот, управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, обласний центр практичної психології і соціальної роботи, КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», кафедра психології Сумського ОІППО.

Головуючим виступала Коробка Лариса, кандидат психологічних наук, доцент, старший науковий співробітник лабораторії психології мас і спільнот, завдяки злагодженим діям якої захід пройшов на високому організаційному рівні.

Семінар проходив в активній та творчій атмосфері, що підтверджує актуальність обраної теми. Кожне розглянуте питання викликало жваві дискусії, а це і психологічне тяжіння до бідності, й ілюзійна рівність можливостей нашого населення, залежність між освіченістю, прагненням свободи, віком, політичними вподобаннями й тяжінням до бідності. Учасники ознайомилися із стратегіями економічної поведінки сільського і міського населення, із особливостями поведінки у сфері здоров’я осіб з різним рівнем психологічного тяжіння до бідності, а також із різними впливами соціально-економічної нерівності на різні вікові категорії та багато іншого.

Закінчився семінар проведенням майстер-класів: з коучінгу здоров’я «Здоров’я як ресурс підвищення якості життя особи» (модератор Коробка Лариса, канд. психол. наук, доцент, ст. н. с. лабораторії психології мас і спільнот) та «Рефлексія особистого рівня психологічного тяжіння до бідності» (модератор Губеладзе Ірина, канд. психол. наук, н. с. лабораторії психології мас і спільнот).

Науковці вкотре доказали – актуальні теми, при продуманому підході, можуть бути доступними і для широкого загалу.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO