Вітаємо дошкільників Сумщини!

14 листопада 2013 року це день, коли дошкільники області зібрались не лише на своє професійне свято – обласний День дошкільника, а й на регіональну конференцію, яка надала кожному учаснику велику кількість методичного матеріалу, практичних навичок, естетичного задоволення і не тільки. Дарма, що день розпочався із легкого і білого снігу – ніякі природні катаклізми не могли загасити тепла та емоційного піднесення, яке царювало поміж запрошеними високоповажними гостями та працівниками дитячих садочків, методичних кабінетів, відділів освіти та управління освіти та науки Сумської ОДА, Сумського ОІППО. Відкрив конференцію Анатолій Тронь, перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації, головуючим виступав Медведєв Ігор – в.о. ректора Сумського ОІППО. За зміст і структуру конференції відповідала Світлана Луценко (в.о. проректора з наукової роботи Сумського ОІППО).

Увесь інший час між собою розділила жіноча стать. Пушкарьова Тамара, кандидат педагогічних наук, заступник директора з наукової та інноваційної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України у доповіді «Сучасний стан дошкільної освіти та виховання в Україні» надала докладні статистичні данні та найновіші показники дошкільної освіти нашої країни. Низковська Олена, методист вищої категорії сектору науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти міністерства освіти і науки України розказала про форми навчання п’ятирічок, програми та принципи роботи з ними у доповіді «Обов`язкова дошкільна освіта з 5-річного віку – завдання часу». До чоловічої когорти долучився і Чепурний Геннадій – доктор педагогічних наук Російської академії енциклопедій, керівник міжнародного центру освітніх технологій «Школа Ейдотехніки», голова Асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО» із цікавою доповіддю «Мнемотехніка: технологія ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти». Заступник директора з маркетингу видавництва “Мандрівець» Тетяна Ухіна наочно продемонструвала увесь спектр навчально-методичної літератури для дошкільнят та їх вихователів.

Далі усі активно працювали у секціях, яких налічувалось три: «Реалізація державної політики у питаннях забезпечення обов’язкової дошкільної освіти п’ятирічок» (модератор – Цимерман Ірина); «Науково-методичний супровід в освітньому просторі дошкільного навчального закладу» (модератор – Ковтун Єлизавета) та «Організація життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в аспекті обов’язкової дошкільної освіти п’ятирічок» (модератор – Міщенко Лариса). Науковці з Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Лебединського педагогічного училища ознайомили з науковими надбаннями, а педагоги-практики з усієї області ділилися досвідом роботи.

Закінчився день неймовірним концертом дитячої творчості, вітаннями з визнанням найвищого рівня професіоналізму. Слова подяки лунали від Тамари Іщенко – заступника голови Сумської обласної державної адміністрації, Іннеси Пєсоцької – начальника управління освіти і науки Сумської ОДА та багатьох інших. Високопосадовці порадували працівників дошкільної освіти не лише грамотами і подяками, а й цінними подарунками.

Завдяки творчому підходу та організаційним здібностям Лариси Сопіної і свято, і конференція отримали найкращі відгуки присутніх та гостей. Головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської ОДА проявила себе як фахівець найвищого рівня.

Приєднуємось до привітань: усіх працівників дошкільної освіти – з професійним святом! Здоров’я, творчого горіння, значних досягнень та практичних здобутків! Пам’ятайте щодня, Ваша робота – то казка, бо Вас оточують найщиріші, найсвітліші і найактивніші, найвеселіші і люблячі – діти!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO