«Відкритий світ» – світ рівних можливостей.

11 листопада на базі Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 м. Суми відбулася презентація конкурсу «2000 шкіл» у рамках Національного проекту «Відкритий світ», за участю Троня А.В., заступника начальника управління освіти і науки Сумської ОДА, Чубура В.Д., директора Сумського регіонального центру з інвестицій на розвитку, Удовиченко І.В., проректора Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Цей проект один із 17 національних проектів, що курується Президентом України Віктором Януковичем.

Під час презентації були оприлюднені критерії та умови участі у конкурсі, за результатами якого 2000 шкіл України до кінця 2013 року отримають найсучасніші технології, мультимедійні лабораторії для кабінетів фізики, хімії та біології, комп'ютери учителів та мультимедійні комплекси.

Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації та Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти співпрацюють із реалізаторами проекту – Державною бюджетною установою «Сумський регіональний центр з інвестицій та розвитку» надаючи методичну та навчальну підтримку.

Проект діє з 2011 року, у ньому розпочинали участь 12 пілотних навчальних закладів, у 2013 році – 42 заклади. На сьогоднішній день два навчальні заклади Сумського регіону, а саме: Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 м. Суми та Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району є пілотними і отримали по 5 мультимедійних комплексів, які широко використовують в навчально-виховній роботі. Учителі та учні Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 (директор – Плотницька О.Ф.) із задоволенням продемонстрували фрагменти уроків, які показали присутнім не лише зацікавленість, а й нестримне бажання учнів учитись по-новому.

Національний проект «Відкритий світ» спрямований на створення єдиного національного інформаційного середовища України і маємо надію, що Сумщина стане часткою цього простору найближчим часом.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO