Кафедра педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту

Завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент, член - кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки, магістр педагогічної освіти за спеціальністю «Географія" Зосименко Оксана Вікторівна 

Штат кафедри. На кафедрі працює 1 доктор історичних наук,  7 кандидатів педагогічних наук, 2 кандидата державного управління, 1 кандидат економічних наук, 1 кандидат філологічних наук, 4 старших викладача 1 старший лаборант.

Контакти кафедри: kafpit@gmail.com

Web-сайт кафедри: https://sites.google.com/view/professional-education-kaf

psom

Персональний склад кафедри, затверджений на 2019-2020 н.р.

Зосименко

Зосименко Оксана Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент, член -кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки, магістр педагогічної освіти за спеціальністю «Географія».

Сфера наукових інтересів: Теорія та практика організації проектної діяльності тих, хто навчається.

Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, освітні технології; спецкурси «Професійна мовно-мовленнєва компетенція вчителя», «Особливості організації проектної діяльності у навчально-виховному процесі початкової школи».

Кудінов new

Кудінов Дмитро Валерійович – доктор історичних наук, доцент, професор кафедри, керівник науково-дослідної лабораторії історико-краєзнавчих досліджень. У 2000 році закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка (спеціальність «Історія та практична психологія»). Протягом 2004-2008 рр. та 2011-2014 рр. проходив навчання в аспірантурі та докторантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2009 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата історичних наук за темою «Селянський рух у Лівобережній Україні в 1905-1907 рр.». У 2015 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора історичних наук за темою «Селянський рух у Наддніпрянській Україні в 1900 р. – лютому 1917 р.: історіографія». Автор понад 120 наукових праць, у тому числі, двох осібних монографій.

Сфера наукових інтересів: історичне краєзнавство, аграрна історія України, історіографія селянського руху України початку ХХ ст., історія освіти.

Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, історія психології, історія управління освітою в Україні та світі, планування та організація освітнього процесу у вищій школі, управління проектами, методологія та організація наукових досліджень.

Грицай

Грицай Сергій Михайлович – кандидат педагогічних наук, доцент, Відмінник народної освіти України

Сфера наукових інтересів:Теоретичні основи та практичне втілення соціологічних досліджень у галузі освіти.

Дисципліни, що викладає: управління трудовими ресурсами, управління проектами

Луценко

Луценко Світлана Миколаївна – кандидат наук з державного управління, доцент, магістр зі спеціальності "Педагогіка вищої школи", вчитель – методист, вчитель правознавства вищої категорії, тренер з інтерактивних методик викладання, регіональний тренер з прав людини, фасилітатор, випускниця міжнародних тренерських програм та проектів: «Методологія вивчення та дослідження Міжнародного гуманітарного права»(2003р.), «Права людини та методика викладання прав людини в загальноосвітніх навчальних закладах» (2005р.), «Вивчення історії на прикладі історії Голокосту» (м.Тель-Авів, Ізраїль; м.Амстердам, Нідерланди; м.Берлін,Німеччина; м.Париж,Франція, 2006-2009р.р.), «Навчання лідерів української освіти» (м. Варшава, Польща, 2008р.). Переможниця міжнародної першості з наукової аналітики (м. Лондон, Велика Британія, 2011р.), дипломант Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (м.Черкасси, 2016р.). Неодноразово нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України (1995, 2005, 2009р.р.), Подякою Голови Сумської обласної державної адміністрації (2008р.), нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (1998р.)

Сфера наукових інтересів: Інноваційні підходи до підготовки та підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів в умовах ризиків: інноваційна діяльність керівника та експериментально – дослідна робота у навчальних закладах; компетентнісно зорієнтоване управління.

Дисципліни, що викладає: управління інформаційними зв’язками, менеджмент інновацій, організація та проведення інноваційної діяльності та експериментально – дослідної роботи у закладах освіти; компетентнісно – спрямоване управління як інструмент формування конкурентноспроможного закладу освіти

цебро

Цебро Яна Ігорівна – кандидат економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів:  Формування конкурентоспроможності навчальних закладів

Дисципліни, що викладає: аудит і оцінювання управлінської діяльності, правові аспекти управління навчальним закладом, маркетинг та економічна діяльність навчального закладу, теорія організації, фінансовий менеджмент, управління фінансово-економічною діяльністю

efremova

Єфремова Галина Леонідівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри, магістр за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».

Сфера наукових інтересів: Розвиток професійної адаптивності фахівця.

Дисципліни, що викладає: теорія та методика виховної та соціальної роботи, теорія та методика виховної роботи, теорія та методика виховання, основи девіантології

Прядко new

Прядко Любов Олексіївна – кандидат педагогічних наук, доцент.

Сфера наукових інтересів: корекційна педагогіка, підготовка педагогів до роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби у інклюзивному освітньому закладі

Дисципліни, що викладає: теорія та методика інклюзивної освіти, корекційна педагогіка, основи дефектології

Гиря О.О

Гиря Олексій Олексійович – кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений вчитель України, Відмінник освіти України

Сфера наукових інтересів: педагогічна інноватика, методика навчання хімії, проблемно-інтегративне навчання, концепція групової навчальної діяльності учнів

Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, теорія та методика виховання, управління навчальною та виховною діяльністю, керівник адміністративної установи та навчального закладу

Ивашина Л.П

Івашина Людмила Петрівна – кандидат наук з державного управління, магістр зі спеціальності "Адміністративний менеджмент", .

Сфера наукових інтересів: Механізми публічного регулювання розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, теорія управлінської діяльності.

Перлик

Перлик Вікторія Володимирівна – старший викладач, магістр зі спеціальності "Педагогіка вищої школи", методист з управлінської діяльності, Відмінник освіти України, нагороджена знаком «Петро Могила»

Сфера наукових інтересів: Особливості підготовки керівників навчальних закладів області у процесі підвищення кваліфікації

Дисципліни, що викладає: методологічні засади управління НЗ, організаційна культура, керівник навчального закладу, спецкурси: «Педагогічна рада – колегіальний орган управління в школі» ; «Атестаційна експертиза у ЗНЗ», «Нормативно-правове забезпечення діяльності керівників ЗНЗ»

Атрощенко Н.М

Атрощенко Наталія Миколаївна – старший викладач, магістр зі спеціальності "Управління навчальним закладом"

Сфера наукових інтересів: Стратегія розвитку післядипломної педагогічної освіти в Україні

Дисципліни, що викладає: теорія та методика виховної та соціальної роботи, освітній менеджмент

Пінчук

Пінчук Діана Миколаївна – старший викладач, магістр зі спеціальності "Адміністративний менеджмент"

Сфера наукових інтересів: Оптимізація діяльності педагогічних працівників в умовах НУШ 

Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, курси за вибором: "Упровадження інноваційних художньо-педагогічних технологій у процесі проведення уроків музичного мистецтва",  «Технології розвитку критичного мислення учнів» , «Сучасні педагогічні технології в умовах нової української школи», Інноваційні технології в контексті концепції «Нова українська школа»

Сударева сайт

Cударева Галина Федорівна – старший викладач, Відмінник освіти України, нагороджена знаком «Василь Сухомлинський», учитель-методист

Сфера наукових інтересів: Науково-методичне забезпечення інноваційної діяльності педагогічних працівників.

Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика.

Кожямякіна

Кожем’якіна Ірина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач.

Сфера наукових інтересів: Розвиток вчителя в умовах післядипломної освіти, впровадження педагогічних технологій у навчальний процес освітніх закладів.

Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, спецкурси: «Технології навчання читання дітей раннього віку», «Інтерактивні технології навчання і виховання у дошкільному закладі».

Сидоренко

Сидоренко Наталія Володимирівна – кандидат педагогічних наук, викладач, магістр зі спеціальності «Адміністративний менеджмент»

Сфера наукових інтересів: Інноваційна управлінська діяльність керівника загальноосвітнього навчального закладу.

Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, спецкурси: педагогічна техніка  вчителя, здоров’язберігаючі технології в навчально-виховному процесі ЗНЗ

Литвиненко Я.О

Литвиненко Яна Олександрівна – кандидат філологічних наук, викладач. 

Сфера наукових інтересів:  Удосконалення професійної компетентності вчителів у системі безперервної освіти; етнолінгвістичні особливості східнополіського діалекту; мотивологічне та лінгвогеографічне дослідження лексики.

Дисципліни, що викладає:  педагогічна інноватика; спецкурси: «Формування мовно-мовленнєвої компетентності учнів у контексті сучасної освіти», «Педагогіка здорового способу життя особистості», «Система розвивального навчання, спрямована на розвиток творчих якостей особистості. Сучасна педагогічна технологія особистісно орієнтованого навчання».

 Клочко О.М

Клочко Оксана Миколаївна, кандидат педагогічних наук, викладач, магістр зі спеціальності "Педагогіка вищої школи"

Сфера наукових інтересів: історія розвитку жіночої освіти в Україні, гендерна соціалізація

Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, основи девіантології, теорія та методика виховної та соціальної роботи

 

Вика

Лисюк Вікторія Володимирівна - старший лаборант.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new