Удосконалюємось у методиці предмета «Основи здоров’я»

28 по 31 жовтня ц.р. у Пущі-Водиці (м. Київ) на базі пансіонату «Джерело» відбувся семінар-тренінг для викладачів системи післядипломної педагогічної освіти з методики предмета «Основи здоров’я» в основній школі.

Участь у семінарі взяли Валентина Миколаївна Успенська, старший викладач кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти СОІППО, як Всеукраїнський тренер курсу «Основи здоров’я» та Олена Львівна Ткаченко, завідуюча кафедроюметодики початкової та природничо-математичної освіти СОІППО,доцент, к. пед. наук.Ці науково-педагогічні працівники забезпечуватимуть навчальний процес на курсах підвищення кваліфікації в Сумському ОІППО.

 

З метою підготовки педагогів-тренерів для післядипломного навчання вчителів з питань викладання в основній школі предмету «Основи здоров’я» в контексті нового Державного стандарту і завдань проекту Глобального фонду на базі пансіонату «Джерело» у Пущі-Водиці міста Києва відбувся семінар-тренінг. Протягом чотирьох напружених днів (28-31.10.2013) педагоги пройшли навчальний марафон за 40-годинною програмою з відпрацюванням тренінгової методики навчання вчителів та учнів. Учасниками семінару-тренігу були представники всіх областей України. Серед них – викладачі, доценти, методисти інститутів післядипломної педагогічної освіти, методисти відділів освіти, директори та заступники директорів, учителі загальноосвітніх навчальних закладів (31 особа).

Учасники навчання ознайомились з концепцією, змістом, методологічними засадами і умовами ефективного впровадження предмету «Основи здоров’я», проаналізували стан виконання проекту ГФ у регіонах, ознайомились з особливостями змісту і вимогами до викладання предмету «Основи здоров’я» в контексті нового Державного стандарту і ключових завдань проекту ГФ. Всі педагоги підготували та провели у ролі тренера окремі тренінги для молоді.

Викладачами на семінарі-тренінгу були В.М. Успенська (Сумський ОІППО) та Ізюмська Т.О. (Луганський ОІППО), які пройшли конкурсний відбір Громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я нації через освіту»»для забезпечення навчання викладачів у системі післядипломної педагогічної освіти та вчителів основ здоров’я у якості всеукраїнських тренерів.

Відпрацьовані методики допоможуть удосконалити навчальний процес на курсах підвищення кваліфікації з основ здоров’я з метою забезпечення якісного навчання предмету вчителями основної школи.

Навчання було можливим завдяки фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, який реалізує також проект «Посилення спроможності педагогів у забезпеченні дієвої профілактики ВІЛ/СНІДу, протидії стигмі і дискримінації». Цей проект передбачає підготовку фахівців післядипломної і додипломної освіти для подальшого навчання педагогів навчальних закладів, а також забезпечення навчальних закладів комплектами сучасних видань для педагогів і учнів.

 «Фоторепораж з семінару-тренінгу».


  «Проекти здоров’язбереження реалізуємо у співпраці. Члени громадської спілки вчителів та тренерів з основ здоров’я «Всесвіт»: Ольга Березюк (член правління ГО «Дитячий фонд «Здоров’я нації через освіту»»), Тетяна Воронцова та Володимир Пономаренко (автори програм та підручників), Валентина Успенська (старший викладач Сумського ОІППО), Катерина Симонова (методист Чернігівського ОІППО)

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO