Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Онлайн-опитування вчителів початкових класів

З метою вивчення ставлення вчителів початкових класів до нового Державного стандарту початкової загальної освіти, удосконалення системи їх підготовки до роботи за новим стандартом у період з 05 до 20 грудня 2017 року проводиться онлайн-опитування вчителів початкових класів. До участі в опитуванні запрошуються вчителі початкових класів, які у 2018-2019 навчальному році будуть працювати в 1-х класах. Опитувальник розміщено на головній сторінці сайту Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Запрошуємо до участі в онлайн-опитуванні.

Наукові заходи квітень 2017 року

Запрошуємо науковців, викладачів, методистів, аспірантів та студентів, учителів загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у роботі міжрегіональної науково-практичної конференції «Українська революція 1917-1921 рр.: проблеми нового історичного бачення», присвяченій відзначенню 100 річчя подій Української революції 1917-1921 рр., яка відбудеться 5 квітня 2017 р. на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського за адресою: м. Чернігів, пров. Коцюбинського, 4.

Всеукраїнська науково-практична конференція з педагогіки та дитячої психології Філософія дитинства Януша Корчака. Фундаментальні потреби дитини в сучасному суспільстві 7-8 квітня 2017 року

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-методичного заходу: практико орієнтованого діалогу з теми: «Формування партнерського соціуму в умовах Нової Української школи», який відбудеться 11-12 квітня 2017 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Василівської районної ради Запорізької області. 

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ. Факультет економіки, права та інформаційних технологій. Кафедра комп’ютерних наук. Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СОЦІОКУЛЬТУРНІЙ СФЕРІ, ОСВІТІ ТА ЕКОНОМІЦІ, Київ 18-19 квітня 2017р.

Запрошуємо вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Формування мовного естетичного ідеалу засобами навчальних дисциплін», яка відбудеться на базі кафедр російської мови, зарубіжної літератури та методики їх викладання, української мови факультету іноземної та словʼянської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Конференція відбудеться 19 квітня 2017 року.

ЗАПРОШЕННЯ до участі у роботі Всеукраїнської наукової конференції «Освітні стратегії розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства» Конференція відбудеться 20-21 квітня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

Національний авіаційний університет та Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошують Вас до участі у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній навчальний заклад – доуніверситетська підготовка – вищий навчальний заклад», що відбудеться 27 квітня 2017 року.

27 квітня 2017 року у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться ХVІІ Міжнародний науковий конгрес “Публічне управління ХХІ ст.: традиції таінновації”.

Шановні студенти, магістранти та молоді науковці! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи», яка відбудеться 27-28 квітня 2017 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки та психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ у ІІ-й Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАХІВЦІВ У СИСТЕМІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ТЕХНОЛОГІЇ» 28 квітня 2017 року

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new