ІІ Всеукраїнська з міжнародною участю наукова конференція "Краєзнавство: науково-методичний та практичний аспекти"


15-16 червня 2011 року відбулася ІІ Всеукраїнська з міжнародною участю наукова конференція "Краєзнавство: науково-методичний та практичний аспекти".

Організатором конференції під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту став Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Конференція пройшла за підтримки Сумської обласної громадської організації "Фонд регіональних досліджень", Головного управління зв'язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації. Партнерами цьогорічної конференції є Сумська обласна організація національної спілки краєзнавців України, Белгородский национальный исследовательский университет, Курский государственный университет (Российская Федерация), Сумський державний університет, а також Роменська міська рада та Роменська районна державна адміністрація.У цьому році краєзнавча діяльність освітян області знайшла підтримку громадських організацій Сумщини, а саме: завдяки плідній співпраці Сумського ОІППО та Сумської обласної громадської організації "Фонд регіональних досліджень" за підтримки Головного управління зв'язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації. в області розпочато реалізацію комплексного за характером і унікального за своїм змістом та очікуваними результатами регіонального проекту "Сумщина краєзнавча". Дана конференція є стартом проекту, у рамках якого планується проведення цілого ряду заходів: створення відкритої електронної Інтернет-енциклопедії "Сумські літописи" на вікі-сайті Sumy Wiki, організація каскадних тренінгів з вікі технологій для педагогів області, проведення регіонального конкурсу вчительських та учнівських проектів "Велика історія малої батьківщини", присвяченого 72 річниці утворення Сумської області.

                          

Виїзна  частина  Всеукраїнської конференції традиційно проходить на теренах  історичної Сумщини .. І цього року 16 червня учасників конференції гостинно вітала Роменщина на чолі з міським головою МИКОЛОЮ КИРИЛОВИЧЕМ КАЛАШНИКОМ та представниками міського відділу освіти.

Тепла зустріч, щирі слова вітання, які звучали з їх вуст, свідчать про любов до свого краю, його предковічної історії, визначних постатей  світового визнання та мальовничої краси. Переконатися в цьому, а точніше кажучи, відчути палкий патріотичний дух  мав нагоду кожен учасник конференції, бо завдяки сприянню Роменського міського голови Калашника М.К. та голови Роменської районної державної адміністрації Сєріка В.П. було організовано роботу сесій конференції, майстер-клас з вікі технологій та екскурсію визначними місцями Державного історико-культурного заповідника "Посулля", до складу якого входять Роменський краєзнавчий музей,  музей Петра Калнишевського в селі Пустовійтівка Роменського району, Недригайлівський краєзнавчий музей із музеєм –садибою поета Олекси Ющенка в селі Хоружівка.

Серед учасників конференції були присутні голова Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, керівник редакційно-видавничою групою по підготовці та виданню книги «Реабілітовані історією» КОРНІЄНКО О.М., проректор СОІППО з наукової роботи ЛУЦЕНКО С.М. та старший викладач кафедри соціально - гуманітарних дисциплін НІКОЛАЄНКО С.П., а також представники ЗМІ. Під час роботи сесій учасники конференції розглянули теоретичні та практичні аспекти стану розвитку краєзнавства на Сумщині, зокрема на Роменщині, та ознайомились із системою краєзнавчої освіти в навчально-виховній роботі освітніх закладів міста.  

В ході екскурсій учасники конференції не тільки відвідали визначні місця історії та культури свого краю, а й відчули, що сама атмосфера мальовничої Роменщини робить кожного, хто тут побував, духовно багатшим і фізично красивішим.

Результатом роботи конференції стала Резолюція учасників. У ній відзначено, що головним досягненням конференції є формування єдиного бачення стратегії розвитку краєзнавства в регіоні, спираючись на фундаментальні основи наукових і педагогічних традицій, що склалися на Сумщині, та сучасні інформаційно-комунікаційні технології. По результатам конференції видано науковий збірник матеріалів конференції.

Прес-Реліз
ФоторепортажБлогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO